– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Domek Golf, Teszetice koło Znojma

?? %
mob. +420 776 344 483 ludvikova.sona@centrum.cz
Domek Golf [Powiększ - nowe okno]
5
Lokalizacja: Ve vinařské obci Těšetice, 9 km od Znojma směrem na Moravský Krumlov. Na začátku nové zástavby obce. Nedaleko lesa, v němž se nachází Těšetická přehrada (možnost koupání). V blízkosti jsou cyklostezky, hřiště i tenisové kurty. Na protějším svahu se rozkládá golfové hřiště (areál Královská vinice).
Zakwaterowanie: V roce 2020 nově postavený bungalov (dům) s apartmánem 3+kk (5 lůžek, užitná plocha 64 m2), zahradou a letním bazénem, na oploceném pozemku. V domě jsou dvě ložnice (1x2 lůžka + šatna, 1x3 lůžka), plně zařízená kuchyně propojená s jídelní částí a s obývacím pokojem, samostatné WC a koupelna (s vanou a sprchovým koutem). Z každé místnosti je východ na terasu s výhledem na golfové hřiště a do zahrady. Dvě krytá stání pro auta, uzamykatelná kolárna, zastřešená pergola s posezením, multifunkční ohniště s grilem, zatravněná plocha ke hře, v měsících 06-09 velký nadzemní bazén. Ubytování je v provozu po celý rok mimo Silvestr. WiFi připojení. Kouření jen na venkovních vyhrazených místech. Bez zvířat. Možnost zakoupení vína (jsme místní vinaři).
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 06-09): 14.000 Kč/bungalov/týden. Vedlejší sezóna (měsíce 10-05): 1.800 Kč/bungalov/noc (min. 3 noci, nástup sobota nebo neděle) nebo 12.500 Kč/bungalov/týden. Vánoce: 2.000 Kč/bungalov/noc, min. 3 noci. Vratná kauce 3.000 Kč. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adres: Bungalov Golf (chata Golf), Těšetice 213, 671 61 Těšetice. Kontaktní osoba: Mgr. Soňa Ludvíková.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek Golf, Teszetice koło Znojma
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...