– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Domek myśliwski Vanovsko, Švábenice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Domek myśliwski Vanovsko, Švábenice

Domek myśliwski Vanovsko [Powiększ - nowe okno]
8
Lokalizacja: V Litenčické pahorkatině, na samotě v hlubokém lese, 4 km od obce Švábenice a 8 km od Ivanovic na Hané. Kousek od chaty prochází červená značka k poutnímu místu Svatá Anna, dobré možnosti pro cykloturistiku, rybaření, pro myslivce možnost lovu divočáků. Dinopark Vyškov 13 km, ZOO Vyškov 15 km. Lyžařský areál Stupava 27 km.
Zakwaterowanie: Zrekonstruovaná bývalá hájenka s možností ubytování max. pro 6 dospělých + 2 děti. Chata je prostorná a nově vybavená. V přízemí je veranda (2x3 m), WC, koupelna, kuchyně, velký obývací prostor (krb, několik stolů celkem pro 15 lidí, TV, CD přehrávač) a dvě 3-lůžkové ložnice ložnice. V patře je velká 4-lůžková ložnice. K dispozici je elektrický gril a vysavač. Před chatou je ohniště, kryté posezení, pískoviště, houpačka. Pro malé děti máme postýlku, jídelní židličku, hrací koutek. Po dohodě lze uspořádat pravou moravskou domácí zabíjačku.
Cena: Sezóna (měsíce 07-08): 1.000 Kč/chata/noc, jen týdenní pobyty. Mimosezóna (měsíce 09-06): víkendový pobyt (min. 2 noci) 1.500 Kč/chata/noc, týdenní pobyt (7 nocí a více) 1.000 Kč/chata/noc. Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby. Závěrečný úklid, pokud jej hosté neprovedou sami, 500 Kč. Povlečení pro max. 8 lidí je v ceně.
Adres: Hájovna Vanovsko (hájenka, myslivna, chata), Švábenice. Provozovatel: Anna Husárová, Troubky 75, 768 02 Zdounky. Správce: Roman Herodek.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Domek myśliwski Vanovsko, Švábenice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...