– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Winiarnia Hetenyi, Mecseknádasd

90 % (1)

Pensjonat Winiarnia Hetenyi (230 m), Mecseknádasd

+36 72 463 618, mob. +36 202 228 481 info@hetenyipince.hu
Pensjonat Winiarnia Hetenyi [Powiększ - nowe okno]
23 0
Lokalizacja: Na prosluněném svahu v krásné přírodě na okraji pohoří Mecsek, na počátku rekreačně oblíbeného údolí Óbánya. Horami prochází široká síť turistických tras, nejvyšší hora Mecseku Zengő 8,5 km pěšky po značené stezce přímo od penzionu. Poutavé historické město Pécs (UNESCO) 28 km.
Zakwaterowanie: Penzion v rodinném vinařství s dobře vybavenými pokoji a apartmány, s velkým vinným sklepem a nabídkou vlastních speciálních vín, která se v supermarketu nepořídí. Pokoje i apartmány mají vždy vlastní koupelnu a kuchyňku: Luxury room (2 lůžka + přistýlka), Family suite (4 ložnice, až pro 10 osob), Apartment 1 (4 lůžka), Apartment 2 (pro 6 osob, 3 pokoje). Degustační terasa s krásným výhledem. Konferenční prostory vhodné i pro svatby a rodinné akce až pro 130 osob. Venkovní prostory se hodí i pro sportovní a jóga kempy.
Cena: Snídaně 2.000 HUF, polopenze (jen pátek-neděle mimo zimu) 4.000-5.000 HUF.
Adres: Hetényi János Pincészet (Vinařství János Hetényi), Rékavölgyi út 17., H-7695 Mecseknádasd, okres Pécsvárad, župa Baranya, Maďarsko. Kontaktní osoba: Emese Hetényi.
Notatki: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Płatna reklama.
Aktualizacja:
Video: Prezentace vinařství s apartmány

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (25. 12. 2021, 12.36)
Użytkownik przebywał tu od 17 października 2021 do 19 października 2021.
Luxusní areál s velkolepým prostorem v krásné přírodě. V přízemí je obrovské sklepení se sudy s vinným mokem, při vstupu do penzionu na nás vždy zavanula příjemná vůně vína. Přestože jsme byli ubytováni v nejlevnějším pokoji, byl velmi prostorný, s velkou koupelnou i kompletní kuchyní. Snídaně byly řešeny dodávkou surovin do ledničky, z nich jsme si pak připravili snídani sami (osobně mám radši klasický styl snídaní v jídelně, ale chápu, že pro malý počet hostů je toto rozumná varianta). Obrovské díky však patří majitelům za dokonalou starost o hosty. V odjezdový den se nám pokazilo auto, majitelé překopali program svého dne, zajistili nám opravu a možné pokračování naší dovolené v Maďarsku.
Pensjonat Winiarnia Hetenyi, Mecseknádasd [Powiększ - nowe okno] Pensjonat Winiarnia Hetenyi, Mecseknádasd [Powiększ - nowe okno] Pensjonat Winiarnia Hetenyi, Mecseknádasd [Powiększ - nowe okno]
Stosunek jakości do ceny90 %Czystość90 %Personel100 %Otoczenie100 %Posiłki80 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Winiarnia Hetenyi, Mecseknádasd
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...