– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel górski Kľak, Klaczno - Faczkowska przełęcz

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Hotel górski Kľak [Powiększ - nowe okno]
50
Lokalizacja: V horskom prostredí na Fačkovskom sedle v rekreačnom stredisku Skiarena Fačkovské sedlo (806 - 1.063 m). V stredisku sú vleky, reštaurácia, bufet, skiservis, cykloservis, požičovna lyžiarskej výstroje, športový obchod, lyžiarska škola, bezplatné parkoviská. Turistické východisko do okolitých hôr (hory Kľak, Strážov atď.).
Zakwaterowanie: Horský hotel s kapacitou 50 lôžok v 2- a 3-lôžkových izbách. Na každej izbe je WC, sprcha, TV. Hotel má fitnes centrum, saunu, perličkovú vaňu, možnosť elektroliečby a masáží. Pri hoteli je parkovisko, viacúčelové oplotené ihrisko, zastrešený altánok pre 30 ludí s ohniskom a vonkajším krbom, hojdačky a kolotoč. V hoteli je jedáleň (možnosť plnej penzie), denný bar s letnou terasou, školiaca miestnosť (30-40 osôb, audiovizuálna technika), poľovnícka miestnosť (30 osôb, krb). Vhodné miesto pre turistov, lyžiarov, relaxačné pobyty, ale aj pre usporiadanie firemných akcií a školení, osláv, svadieb, škôl v prírode, športových sústredení.
Cena: Celoročne: 2-lôžková izba 24 EUR/izba/noc (iba 1 osoba na izbe 13 EUR/noc), 3-lôžková 36 EUR/izba/noc, prístelka 7 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Raňajky (švédske stoly) 4,50 EUR, obed 5 EUR, večera 5,50 EUR. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adres: Horský hotel Kľak (horská chata Kľak), Róbert Hojč, Fačkovské sedlo, Kľačno. Prevádzkovateľ: Kľak, s.r.o., Salaš Kľak - Fačkovské sedlo 146, 972 15 Kľačno.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel górski Kľak, Klaczno - Faczkowska przełęcz
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...