– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hostel Prosek, Praga 9 - Prosek

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Hostel Prosek, Praga 9 - Prosek

Praha Pokaż na mapie
Hostel Prosek [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: V klidné části Prahy 9 - Prosek, uprostřed zeleně. V blízkosti se nachází Prosecké skály, Park přátelství, obchodní centrum Prosek a PVA Letňany (do 1,5 km). Příjemnou procházkou se dostanete do areálu bobové dráhy Prosek. Nejbližší zastávka MHD (autobus U Kundratky) 140 m. Nákupní centrum Letňany se zimním stadionem a aquacentrem 2,5 km. O2 aréna a nákupní centrum Harfa s Dinoparkem 15 minut autobusem.
Zakwaterowanie: Hostel (ubytovna). V hostelu jsou pokoje se společným soc. zařízením (1-, 2-, 3-, 4- a vícelůžkové) i apartmány s vlastní koupelnou (1- a 2-lůžkové). Na všech pokojích je lednice. Společenská místnost s barem. WiFi připojení k internetu. Salonky ke školení menších i větších skupin. Připravujeme snídaně. Bezplatné parkování u hostelu.
Cena: Celoročně mimo Silvestr: pokoj 1-lůžkový 500 Kč/noc, 2-lůžkový 420 Kč/os/noc, 3-lůžkový 360 Kč/os/noc, 4- a více-lůžkový 280 Kč/os/noc, apartmán 2-lůžkový 1.200 Kč/apartmán/noc, 3-lůžkový 1.600 Kč/apartmán/noc. Silvestr: pokoj 1-lůžkový 1.000 Kč/noc, 2-lůžkový 550 Kč/os/noc, 3- a více-lůžkový 450 Kč/os/noc, apartmán 2-lůžkový 1.200 Kč/apartmán/noc, 3-lůžkový 1.600 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i DPH, rekreační poplatek, povlečení a energie) a platí i při ubytování jen na 1 noc (při pobytech na 5 a více nocí sleva dohodou).
Adres: Hostel Prosek (ubytovna Prosek), Na Vyhlídce 387/1, 190 00 Praha 9 - Prosek. Kontaktní osoba: Martina Jurkovičová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hostel Prosek, Praga 9 - Prosek
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...