– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Družba, Wielkie Kapuszany

30 % (1)
+421 566 385 130, mob. +420 905 611 304 bosakmilan@gmail.com
Hotel Družba [Powiększ - nowe okno]
56
Lokalizacja: V centre Veľkých Kapušian na Zemplíne. Autobusová stanica 750 m. Vhodné aj pre turistov pri cestách na Ukrajinu (hraničný priechod pre cyklistov a peších turistov Veľké Slemence 9 km).
Zakwaterowanie: Moderný zrekonštruovaný hotel s tradíciou už od roku 1962. Hotel má kapacitu 56 lôžok v 2-posteľových izbách. V hoteli sú 3 druhy izieb: robotnícke izby (15x, na izbách je iba umývadlo, soc. zariadenie je spoločné), hotelové izby (9x, izby s vlastným soc. zariadením, TV a WiFi) a apartmány (3x, komfortne vybavené izby s WiFi). Pytliacka reštaurácia Sahara (charakteristické jedlá z nášho regiónu, aj ponuky z poľovníckej a rybárskej kuchyne), spoločenský sál (radi usporiadame rodinné a firemné oslavy). Poskytujeme aj chranené parkovisko s garážmi.
Cena: Robotnícka izba: 1-2 noci 7,56 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 6,84 EUR/os/noc. Hotelová izba: 15 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Apartmán: vrátane raňajok 24 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Ceny sú konečné (obsahujú DPH, poplatok pre mesto, parkovanie aj posteľnú bielizeň) a platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Adres: Hotel Družba a reštaurácia Sahara, Zelená 1, 079 01 Veľké Kapušany. Prevádzkový manažér: Katarína Bosáková. Kontaktná osoba: Milan Bosák.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

30 % (8. 12. 2018, 12.24)
Użytkownik przebywał tu od 6 grudnia 2018 do 7 grudnia 2018.
Za cenu 15 € na noc a podľa popisu na internete človek čaká oveľa viac.Najprv sme zistili, že ani po telefonickej rezervácii izby sme vlastne žiadnu izbu rezervovanú nemali, nezapísali nás do knihy, tak sme sa zľakli, že nakoniec ani nebudeme mať kde spať. Po príchode na izbu nastalo sklamanie - koberec vysávač nevidel dlho, podlahy tiež nie extra čisté, umývadlo neutreté dlhú dobu, poháre na stolíku lepkavé, matrace na posteli staré, chladnička tiež. Televízor a pripojenie na wifi celkom fajn. Recepcia vyčančaná ako na zámku a na izbách nič moc. A vraj po renovácii! Tiež sú izby nad reštauráciou, takže pri akcii máte zaručené, že sa celú noc nevyspíte. Prístup personálu tiež nemôžem hodnotiť veľmi kladne. Výhodou je akurát parkovisko za hotelom.
Stosunek jakości do ceny40 %Czystość30 %Personel40 %Otoczenie50 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Družba, Wielkie Kapuszany
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...