– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Kleopatra ****, Kamieniec Podolski - Stare Miasto

80 % (1)
+380 384 991 652, mob. +380 673 805 404 hotel@kleopatra-kp.com
Hotel Kleopatra **** [Powiększ - nowe okno]
170
Lokalizacja: V historickém centru Kamence Podolského, v části Staré Město (Stare Místo), které ze všech stran obtéká řeka Smotryč vytvářející zde působivý kaňon. Kamenecký hrad 1 km. Možnost výletů do krásné přírody v národním parku Podilski Tovtry, návštěva jeskyní či splavování Dněstru.
Zakwaterowanie: Velmi dobře vybavený hotel s pokoji různých kategorií. Na každém pokoji je vlastní koupelna, fén, TV-SAT, chladnička, trezor i prostor pro práci. Restaurace s několika salonky. Velká dětská herna. Wellness a spa (bazén, sauna, masáže), biliard, bowling. Bezplatné WiFi připojení. Bezplatné parkoviště.
Cena: V ceně jsou snídaně, bazén, bowling i biliard. Pokoj Standard 2-lůžkový 900-1.100 UAH/pokoj/noc, Standard 3-lůžkový 1.100 UAH/pokoj/noc, Lux 2-lůžkový 1.500 UAH/noc, Biznes 1.700-2.000 UAH/noc, přistýlka 100 UAH/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adres: Hotel Kleopatra (Готель Клеопатра), ulice Tatarska 19, Kamjanec Podilskyj (Kamenec Podolský). Kontaktní osoba: Valentyna Oksaňuk (Валентина Оксанюк), manažer hotelu.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

80 % (25. 6. 2018, 14.17)
Użytkownik przebywał tu od 6 maja 2018 do 7 maja 2018.
Výborné umístění přímo v historickém centru. Parkoviště u hotelu pod dohledem kamer. Všude mnoho prostoru, na pokoji bychom mohli i tancovat:) Pěkný bazén, bohužel však s poměrně studenou vodou, dlouho jsme tam proto nevydrželi. Obrovská dětská herní místnost v suterénu, děti si tu dobře vyhrají, jen by to tu chtělo dobře vyvětrat. Snídaně bohatá, dokonce i včetně netradičních teplých jídel jako kuřecí soté, doporučuji však přijít včas.
Stosunek jakości do ceny80 %Czystość80 %Personel90 %Otoczenie80 %Posiłki80 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Kleopatra ****, Kamieniec Podolski - Stare Miasto
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...