– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Kąpielisko *** i chatki turystyczne, Letovice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Hotel Kąpielisko *** i chatki turystyczne, Letovice

Hotel Kąpielisko *** i chatki turystyczne [Powiększ - nowe okno]
91
Lokalizacja: V Letovicích 300 metrů od hlavní silnice Brno-Svitavy. V překrásném zalesněném prostředí letovického údolí v blízkém dosahu rybníka, koupaliště s tobogánem, minigolfu a tenisových kurtů. V Restauraci Koupaliště (150 m) báječná menu a pivo Černá Hora.
Zakwaterowanie: Rekreační středisko s hotelem a chatkami. Stylová restaurace s luxusním barem, kuchyně plná specialit. Dětský koutek. Sportovní vyžití (tenisové kurty, tenisová hala, minigolf, petangue, půjčovna kol). Komfortní tříhvězdičkový hotel: 41 lůžek + 10 přistýlek (1 apartmán, pokoje 11x2, 9x1 a 2 rodinné dvoupokoje). Na všech pokojích je TV, telefon, na některých vlastní koupelna, internet, v apartmánu i fén, žehličky a trezor. Chatky (10x): max. 4 osoby, vybaveny umyvadlem a elektřinou, nedaleko chatek moderní společné soc. zařízení (bez poplatku), v provozu 1.4.-30.9, jinak podle počasí.
Cena: Pokoje (včetně snídaně): 1-lůžkový s vlastní koupelnou 550 Kč/noc, 2-lůžkový s vlastním soc. zař. 1.080 Kč/pokoj/noc. 4-lůžkový rodinný 1.760 Kč/pokoj/noc. Apartmány (včetně snídaně): 2-lůžkový 1.380 Kč/apartmán/noc. Chatky (včetně snídaně): 4 osoby 910 Kč/chatka/noc. Večeře od 80 Kč. Pro skupiny slevy.
Adres: APOS - Hotel Koupaliště, s.r.o., U Koupaliště 10/82, 679 61 Letovice-Třebětín. Kontaktní osoba: Gabriela Dědková.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Kąpielisko *** i chatki turystyczne, Letovice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...