– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Na Chmelnici, Oslnovice - Chmelnice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Hotel Na Chmelnici [Powiększ - nowe okno]
100 0
Lokalizacja: V oblíbené zalesněné lokalitě Chmelnice, jen 80 m od písčité pláže Vranovské přehrady. Dobrý výchozí bod pro turistické výlety v okolí Vranovské přehrady: na Kozí stezku, hrad Bítov, zámek Vranov nad Dyjí, zříceninu Cornštejn, rozhlednu Rumburak, projížďku parníkem (přístaviště Chmelnice 450 m).
Zakwaterowanie: Turistický hotel s retro nádechem, procházející postupnou rekonstrukcí s cílem zachování podoby blízké původnímu vzhledu ze 70. a 80. let. V hotelu jsou klasické 4-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou (23 pokojů, na každém je dvoulůžko a palanda, vlastní sprcha, WC a umyvadlo) a 2-lůžkové pokoje pro nenáročné (3 pokoje, s vlastním WC a společnou sprchou). Severně orientované pokoje mají panoramatický výhled na zříceninu hradu Cornštejn. V samostatné budově je jídelna (pro 100 osob, s barem a videoprojekcí), společenský sál s barem (pro večírky a školení, i pro společenské hry a sledování TV). Terasa s výhledem na přehradu. Nabízíme zapůjčení lodí.
Cena: Pokoj pro nenáročné (2-lůžkový s palandou): 400 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby. Standardní pokoj: 4 osoby 400 Kč/os/noc (s polopenzí 640 Kč/os/noc, s plnou penzí 820 Kč/os/noc), 3 osoby 433 Kč/os/noc (s polopenzí 673 Kč/os/noc, s plnou penzí 853 Kč/os/noc), 2 osoby 500 Kč/os/noc (s polopenzí 740 Kč/os/noc, s plnou penzí 920 Kč/os/noc). Ceny jsou platné celoročně, v hlavní sezóně (měsíce 07-08) při ubytování na 2 a více nocí, mimo sezónu i při ubytování jen na 1 noc. Povlečení i energie jsou v ceně, připlácí se rekreační poplatek.
Adres: Hotel Na Chmelnici (bývalé rekreační středisko Motorpal Jihlava), Oslnovice ev. č. 181, 671 07 Oslnovice. Vedoucí provozu: Zdeněk Dvořák. Jednatel: Aleš Dvořák.
Notatki: Hotel v roce 2023 změnil provozovatele a od 30.6.2023 neslouží k ubytování veřejnosti.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Na Chmelnici, Oslnovice - Chmelnice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...