– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Pytloun, Liberec - Rochlice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Hotel Pytloun [Powiększ - nowe okno]
70
Lokalizacja: V Liberci, v místní části Rochlice. Zastávka liberecké MHD je přímo před hotelem. Vlaková zastávka Liberec-Rochlice 500 m.
Zakwaterowanie: Hotel s kapacitou 70 osob. 2- až 4-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, lednicí, rychlovarnou konvicí, nádobím, LCD/SAT TV a WIFI. Plně vybavené kuchyně s pračkou a žehličkou v každém patře. Apartmány (1- až 3-pokojové) s kompletně vybavenou kuchyní, soc. zařízením, LCD/SAT TV a WIFI. Nadstandardní pokoj s hydromasážní vanou, minibarem, postelí s nebesy. Stylová restaurace (65 míst). V létě venkovní terasa (90 míst) s dětským koutkem a zahrada s lavičkami. Recepce otevřena 24 hodin denně.
Cena: 2- až 4-lůžkové pokoje: 1-7 nocí 467-550 Kč/os/noc, 8-29 nocí 400-500 Kč/os/noc, 30 a více nocí od 325 Kč/os/noc. U apartmánů přirážka 50-100 Kč/os/noc. Děti 4-12 let 100 Kč/dítě/noc. Při ubytování jen 1 osoby na pokoji příplatek. Denně zdarma káva a čaj. Snídaně (švédský stůl) 99 Kč, polopenze 218 Kč, plná penze 317 Kč. Ceny jsou konečné (obsahují i DPH a rekreační poplatek).
Adres: Pytloun Hotel Liberec (hotel Pytloun), Hodkovická 206/39, 460 06 Liberec VI-Rochlice. Kontaktní osoba: Barbora Kestlerová.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Pytloun, Liberec - Rochlice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...