– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko Radocyna, Sękowa - Czarne

90 % (1)
+48 183 510 008 gorlice@krakow.lasy.gov.pl
Schronisko Radocyna [Powiększ - nowe okno]
41 0
Lokalizacja: V zapadlé osadě Radocyna v Nízkých Beskydech, daleko od větší civilizace, na okraji Magurského národního parku. K chatě vede kamenitá příjezdová cesta z vesničky Krzywa. V okolí výborné možnosti pro jízdu na horských kolech, na běžkách i pro turistické výlety. Hranice se Slovenskem je pouhé 4 km, nejbližší silniční hraniční přechod Konieczna - Becherov 7 km.
Zakwaterowanie: Turistický hotel (chata) s kapacitou 41 lůžek. V hotelu je apartmán (1x4 lůžka, 2 místnosti, vlastní koupelna i lednička), pokoje s vlastní koupelnou (1x3, 3x4 lůžka) i vícelůžkové pokoje s patrovými postelemi a společným soc. zařízením (2x7, 1x8 lůžek). Restaurace s možností plné penze. Chata nabízí i občerstvení s posezením na terase pro kolem procházející turisty. Před chatou je ohniště s možností posezení. Chata je v provozu po celý rok.
Cena: Apartmán (4-lůžkový) 40 zł/os/noc (včetně povlečení), pokoje s koupelnou 34 zł/os/noc (včetně povlečení), vícelůžkový pokoje (7- a 8-lůžkové) se společným soc. zařízením 18 zł/os/noc (s povlečením 25 zł/os/noc). Slevy pro organizované skupiny.
Adres: Turistický hotel Radocyna (turistická chata Radocyna, schronisko Radocyna, ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Radocyna), paní Wioletta Maj, Czarne 1, 38 307 Sękowa (Sekowa). Provozovatel: Nadlesnictví Gorlice (Nadleśnictwo Gorlice).
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (11. 10. 2012, 13.01)
Kolem chaty jsme jen projížděli na kole. Občerstvení na chatě bylo otevřeno, a tak bylo možné dát si něco dobrého na zub. Na polských webech je atmosféra na této chatě i kvalita služeb vychvalována, osobně ale větší zkušenost nemohu poskytnout. Mohu však potvrdit, že okolí chaty je přírodně úžasné a velmi mě nadchlo. Neboť široko daleko není větší civilizace, cítíte se skutečně odřízlí od problémů běžného světa. Jako zážitkový výlet na kole doporučuji cestu níže po proudu Wisloky a dále proti proudu potoku Zawoja do vesničky Wolowiec. Na cestě je několik brodů a vede krásnou divokou přírodou.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko Radocyna, Sękowa - Czarne
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...