– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Centrum duszpasterskie Jan Nepomucky, Pernink

?? %

Centrum duszpasterskie Jan Nepomucky, Pernink

mob. +420 731 619 703 (vedoucí), +420 773 063 349 (správce) josefkase@seznam.cz
Centrum duszpasterskie Jan Nepomucky [Powiększ - nowe okno]
51
Lokalizacja: V centru Perninku, v závěru jednoho z krušnohorských údolí. Pernink je oblíbeným centrem zimních sportů (lyžařské vleky, sjezdovky, upravované běžkařské tratě), turistiky a cykloturistiky. Autobusová zastávka je přímo vedle ubytovny, vlaková zastávka Pernink 750 m (spojení do Karlových Varů i do Německa).
Zakwaterowanie: Rekreační centrum (ubytovna) ve zrekonstruované budově bývalé fary. Dům je dobře vybaven pro konání duchovních i vzdělávacích programů, kurzů, školení. Možnost pobytů pro různá společenství, rodiny i jednotlivé turisty. Kapacita centra je 51 lůžek ve 13 pokojích (2- až 6-lůžkových), některé postele jsou patrové. 4 pokoje mají vlastní sociální zařízení, zbývající mají sociáky vždy pro 2 pokoje na společné předsíňce. Dobře vybavená velká kuchyně, dvě jídelny, dvě společenské místnosti (herny) s pingpongem, TV + audio + domácí kino, připojení k internetu. Ústřední vytápění a ohřev užitkové vody plynovýni kotli.
Cena: Celoročně: dospělí (výdělečně činní) 160 Kč/os/noc, děti, mládež do 18 let a nevýdělečně činní 130 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc. Povlečení je v ceně. Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adres: Pastorační, vzdělávací a rekreační centrum Pernink - ubytovna Jan Nepomucký (diecézní středisko svatého Jana Nepomuckého, bývalá fara), Karlovarská 107, 362 36 Pernink. Zřizovatel: Biskupství plzeňské. Vedoucí Centra (informace a objednávky): Josef Kaše. Správce v místě: Eva Dörflerová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Centrum duszpasterskie Jan Nepomucky, Pernink
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...