– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata Janka, Mlynky

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Chata Janka [Powiększ - nowe okno]
18
Lokalizacja: V nádhernom prostredí Slovenského raja v obci Mlynky, 350 m od lyžiarskeho strediska Mlynky-Gugel (zľava na vleky pre ubytovaných 15 % na celodenný lístok). Okolie ponúka možnosť nenáročných prechádzok po lese, zber lesných plodov, kúpanie v priehrade Dedinky a tiež náročné pešie túry do roklín a na planiny Slovenského raja. V blízkosti sú lyžiarske strediská Mlynky-Biele Vody, Telgárt a Vyšná Slaná.
Zakwaterowanie: Chatka a podkrovie rodinného domu. Chatka: 2 izby (2-lôžková a 4-lôžková, obe dve s prístelkom), soc. zariadenie, spoločenská miestnosť s TV, plne vybavený kuchynský kútik. Podkrovie: dve 3-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, 2 soc. zariadenia, spoločenská miestnosť s TV a posedením, jedálenským stolom a plne vybavenou kuchynkou. Podkrovie má samostatný vchod.
Cena: Leto (15.6.-31.8.): 4 osoby 11 EUR/os/noc, 5 a viac osôb 10 EUR/os/noc. Zima (od Vianoc do Veľkej noci): 4 osoby 12 EUR/os/noc, 5 a viac osôb 11 EUR/os/noc. Mimosezona: 4 a viac osôb 9 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane energií a všetkých poplatkov) a platia pri ubytovaní na 3 a viac nocí. Pri ubytovaní 5 a viac osôb majú hostia k dispozícii celú chatku.
Adres: Ubytovanie u Janky (Chata Janka), Jana Lapšanská, Mlynky 197, Mlynky
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata Janka, Mlynky
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...