– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko Kamienna chata na Tesáku, Rajnochovice - Tesak

50 % (1)

Schronisko Kamienna chata na Tesáku (685 m), Rajnochovice - Tesak

mob. +420 732 424 347 (nieznany)
Schronisko Kamienna chata na Tesáku [Powiększ - nowe okno]
34 0
Lokalizacja: V Hostýnských vrších, ve významné turistickém a lyžařském středisku Tesák (640 m n.m.), poblíž Bystřice pod Hostýnem. V těsné blízkosti chaty jsou restaurace s možností celodenního stravování a občerstvení. Okolí: vrcholy Hostýn (známé poutní místo), Čerňava, Kyčera, Obřany, Pardus, Javorník, turistické a lyžařské středisko Troják, obce Hošťalková, Rusava, Rajnochovice, Chvalčov, Bystřice pod Hostýnem. Koupání v Bystřici pod Hostýnem a na Rusavě.
Zakwaterowanie: Chata s celoročním ubytováním pro rodinné rekreace, školy v přírodě, školení, lyžařské výcviky, atd. Kapacita chaty je 34 osob (pokoje 3x4, 2x8, 1x6 lůžek). Parkování přímo u chaty. Na chatě se nachází 2 kuchyňky, kde je možnost vlastního stravování, a velmi příjemná společenská místnost. Kamenná chata patří KČT Bystřice pod Hostýnem. Její stavba byla započata již v roce 1930.
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc, pro členy KČT s kartou Eurobeds 160 Kč/os/noc. Pronájem spol. místnosti s kuchyňkou 500 Kč na celý pobyt (pronájem je dobrovolný). Parkování před chatou zdarma. Minimální počet ubytovaných je 10 osob na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adres: Kamenná chata Tesák, Rajnochovice 203, 768 71. Kontaktní: Klub českých turistů, Zdeněk Perutka, Zahradní 309, 768 61 Bystřice pod Hostýnem.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

50 % (22. 7. 2019, 13.01)
Użytkownik przebywał tu od 15 lipca 2019 do 17 lipca 2019.
Kamenná chata na Tesáku na vás dýchne starými časy. V podstatě úžasný zážitek ze stavení samotného (historie jak budovy tak vybavení). Jen by nebylo špatné lépe se zaměřit na úklid. V celé chatě je velké množství pavučin, které nikdo neuklízí. Sedačka ve společenské místnosti a textilní vybavení není moc čisté. Jinak spaní v pořádku, ostatní vybavení není zničené nebo je obnovené. Teče úžasně teplá voda. Prostřední bez chyby. Naproti chaty retro hostinec, který vás do starých časů zavede zcela. Doporučuji pro nenáročné turisty. Bezkonkurenční cena. Děkujeme.
Stosunek jakości do ceny80 %Czystość50 %Otoczenie100 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko Kamienna chata na Tesáku, Rajnochovice - Tesak
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...