– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Szkolne schronisko młodzieżowe Vermi, Czenkowice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Szkolne schronisko młodzieżowe Vermi, Czenkowice

Szkolne schronisko młodzieżowe Vermi [Powiększ - nowe okno]
61 0
Lokalizacja: V Čenkovicích pod Suchým vrchem, v podhůří Orlických hor. Sportovní lyžařské centrum 200 m, obchod 70 m, restaurace U Václava 80 m, zastávka autobusů 30 m. V okolí Čenkovic bývají strojově upravované běžecké tratě (oblast Buková hora - Suchý vrch).
Zakwaterowanie: Ubytovna s kapacitou 61 lůžek v 5 velkých pokojích po 8 lůžkách se společným soc. zařízením a 7 apartmánech po 3 lůžkách s vlastním soc. zařízením. V ubytovně je jídelna, bar (občerstvení s posezením), TV+SAT, WiFi internet, video, sauna, stolní tenis, šipky, půjčovna kol a her. Před ubytovnou je bazén a venkovní posezení. K ubytovně náleží vlastní parkoviště. Areál poskytuje výhodné podmínky pro zimní lyžařské výcviky, jarní a podzimní školy v přírodě a letní tábory. Ubytování je možné i pro jednotlivce.
Cena: Léto a mimosezóna (21.3.-18.12.): pokoje 180 Kč/os/noc, apartmány 210 Kč/os/noc. Zima (7.1.-20.3.): pokoje 185 Kč/os/noc, apartmány 240 Kč/os/noc. Vánoce a Silvestr (19.12.-6.1.): pokoje 250 Kč/os/noc, apartmány 310 Kč/os/noc. Rekreační poplatek obci Čenkovice 11 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií). Ceny v pokojích platí při ubytování 2 a více osob na 3 a více nocí, v apartmánech i při ubytování jen 1 osoby na 2 a více nocí.
Adres: Penzion Vermi (dříve Školní turistická ubytovna Vermi nebo ŠTU Kimex), Čenkovice 15, 561 64 Jablonné nad Orlicí. Kontaktní osoba: pan Kovařík.
Notatki: Čenkovice se někdy nesprávně uvádí jako Čeňkovice.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Szkolne schronisko młodzieżowe Vermi, Czenkowice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...