– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Hotel Konsul ***, Czeskie Welenice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

99 % (1)
Hotel Konsul *** [Powiększ - nowe okno]
45 0
Lokalizacja: V Českých Velenicích, v centru města, 250 m od řeky Lužnice a česko-rakouské hranice. České Velenice tvoří městskou aglomeraci s rakouským okresním městem Gmünd a jsou známy jako město zeleně, alejí a parků. Vlaková stanice České Velenice 700 m. Aquapark Gmünd 1 km. Okolí vhodné k vyjížďkám na kolech či procházkám, koupání (nedaleké pískovny), sběru hub či lesních plodin.
Zakwaterowanie: Hotel s kapacitou 45 lůžek v pokojích (1- až 3-lůžkových) a dvoupokojových apartmánech (4-lůžkových). V každém pokoji a apartmánu je koupelna (toaleta, sprchový kout), některé pokoje mají kuchyňku. Hotelový bar s wifi a TV. V hotelu je wellness a fitness centrum (masáže, pedikúra, solárium, solná jeskyně, hřiště na tenis, stolní tenis, posilovna). Možnost zapůjčení kola nebo auta. V objektu se nachází čínská restaurace Zlatý drak s venkovním posezením pod pergolou (možnost stravování). Hotel je vhodný pro semináře a školení (do 28 osob).
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 495 Kč/noc (při ubytování jen na 1 noc 550 Kč), 2-lůžkový 605 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 751 Kč/pokoj), 3-lůžkový 715 Kč/pokoj/noc (jen 1 noc 880 Kč/pokoj), apartmán 1.375 Kč/apartmán/noc (jen 1 noc 1.320 Kč/apartmán). Ceny jsou včetně DPH. Rekreační poplatek městu České Velenice 4 Kč/os/noc. Příplatek za pokoj s kuchyňkou 110 Kč/noc.
Adres: Hotel Konsul *** (nesprávně i jako hotel Konzul), Jiří Kovář, třída Československých legií 1, 378 10 České Velenice
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

99 % (21. 1. 2013, 11.01)
Pokoje čisté, vše naprosto dezinfikované a řádně uklizené. Ačkoli je to ve středu Velenic, je tam absolutně dbáno na bezpečnost, jak v hotelu tak na hotelovém parkovišti jsou všude kamery. K hotelu patří malé ale zajímavé muzeum, pohodlná kavárna, půjčovna kol atd. Nepojedete domů nespokojeni, určitě se vám tam bude líbit také.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Hotel Konsul ***, Czeskie Welenice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...