– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata Kuźnia, Pastwiny

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Chata Kuźnia [Powiększ - nowe okno]
13 0
Lokalizacja: V centru rekreační vesničky Pastviny, 250 m od Pastvinské přehrady v podhůří Orlických hor. Autobusová zastávka a infocentrum 100 m. Dobrá restaurace Na mostě 150 m. V létě možnost koupání a spousty turistických tras až k pohraničí (známá Pašerácká lávka, Zemská brána na Divoké Orlici a další). Lyžařské areály Pastviny 500 m, Mladkov-Petrovičky 6,5 km, České Petrovice 8 km, Dolní Morava 25 km, Čenkovice-Buková hora 25 km.
Zakwaterowanie: Komfortní chalupa s celoročním provozem a kapacitou 10 lůžek + 3 přistýlky. V chatě jsou 3 samostatné ložnice (v patře 2x3 lůžka, v přízemí 1x4 lůžka), vybavená kuchyň, útulná společenská místnost s krbem a TV, 2x WC, 2x sprcha, finská sauna, stolní tenis, fotbálek. Kryté venkovní posezení. Parkování přímo u chalupy.
Cena: Mimo hlavní sezónu (měsíce 09-06): 2 a více nocí 1.700 Kč/chalupa/noc, týdenní pobyt 8.700 Kč/chalupa/týden (tj. za 10 osob 124 Kč/os/noc + 3 přistýlky zdarma). Hlavní sezóna (měsíce 07, 08): 10.700 Kč/chalupa/týden. Silvestr: 14.700 Kč/chalupa/týden. V ceně je používání sauny, fotbálek, povlečení, dřevo na otop i rekreační poplatky! Připlácí se jen spotřebovaná elektřina a poplatek za zvíře (700 Kč/týden).
Adres: Chalupa Na Kovárně (chalupa Kovárna), Oldřich Karlík, Pastviny č.p. 27, 564 01 Pastviny
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata Kuźnia, Pastwiny
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...