– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Apartamenty i domek U Kožešníků, Sedloňov

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Apartamenty i domek U Kožešníků, Sedloňov

Apartamenty i domek U Kožešníků [Powiększ - nowe okno]
39
Lokalizacja: V Sedloňově v Orlických horách, asi 3 km od turistického a lyžařského centra Deštné v Orlických horách. V okolí je malebná lesnatá krajina. Turistika, cyklistika, sjezdové i běžecké lyžování.
Zakwaterowanie: Dvě varianty ubytování. Apartmány v novém penzionu: 5 apartmánů (4- až 5-lůžkových), každý má vlastní soc. zařízení, kuchyňský kout, lednici, mikrovlnku, rychlovarnou konvici a TV. Velká společenská místnost (TV, SAT, DVD, CD, rádio, internet, minibar s nápoji, krb). Stáčecí zařízení na pivo. Stolní spol. hry, knihovna. Travnaté hřiště s prolézačkami, houpačkami, pískovištěm, brankami na fotbal, velký zahradní bazén. Venkovní posezení, zahradní krb, gril.
Stylová chalupa: 14 lůžek (pokoje 2x3, 2x4), plně vybavená kuchyň (plynový sporák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, ledničky, toustovač), 2x WC, 2x sprcha, spol. místnost (BTV, SAT, DVD, rádio, stolní spol. hry, krb). Venkovní posezení, zahradní krb, gril, bazén, houpačky, volejbalové hřiště, dětský zahradní domeček, ruské kuželky.
Cena: Apartmány: sezóna (1.2.-15.3., 1.7.-31.8.) 220 Kč/os/noc (jen týdenní pobyty a platba za všechna lůžka v apartmánu), mimo sezónu slevy a možný pronájem na 3 a více nocí. Chalupa: sezóna (1.2.-15.3., 1.7.-31.8.) 18.000 Kč/chalupa/týden, mimosezóna 15.000 Kč/chalupa/týden nebo 3.000 Kč/chalupa/noc (min. 2 noci), připlácí se dřevo, plyn a v měsících 12-03 elektřina podle skutečné spotřeby.
Adres: Jiří Kožešník, Dům s apartmány U Kožešníků, Sedloňov čp. 40, 517 91 Deštné v O.h. + Chalupa U Kožešníků, Sedloňov čp. 88.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty i domek U Kožešníků, Sedloňov
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...