– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Kemping Piękne Morawy, Ołomuniec - Hejčín

?? %
mob. +420 792 774 271 (recepce, 9-21 hod.), +420 777 839 740 (vedoucí) recepce@krasnamorava.cz
Kemping Piękne Morawy [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: Na břehu Mlýnského potoka na severním okraji Olomouce a jižním okraji CHKO Litovelské Pomoraví. Historické centrum Olomouce 2 km. Autobusová zastávka 650 m.
Zakwaterowanie: Kemp se zábavním areálem s možností stanování i pobytu ve vlastních karavanech. V kempu je sociální zařízení se sprchami a WC, elektrické přípojky, bar s občerstvením (pizza, možnost i snídaní), dětský park, půjčovna lodí, lezecká stěna, nafukovací trampolíny, Bumper bally, Archery game (hra nahrazující paintball, s luky a šípy s pěnovými hroty), skákací boty, lukostřelba, americká foukačka, střelba ze vzduchové pistole, jízda s RC modely, slack line (balanční popruh), virtuální realita. Některé aktivity jsou podmíněny počtem či objednávkou dopředu. V kempu je možné pořádat oslavy, večírky i firemní akce, pořádáme příměstské tábory.
Cena: Celá sezóna: osoba 160 Kč/noc (děti 5-12 let 110 Kč/noc, do 5 let zdarma, školní skupina do 18 let 120 Kč/noc), stan zdarma, obytné auto 200 Kč/noc, obytný vůz nebo karavan 220 Kč/noc, domácí zvíře 20 Kč/noc, auto 100 Kč/noc, autobus 220 Kč/noc, motorka 80 Kč/noc, elektrická přípojka 100-140 Kč/noc, žeton do sprchy 30 Kč. Rodinné kempovné na 3 a více nocí 450 Kč/noc (2 osoby + 2 děti do 12 let ve stanu), včetně karavanu 600 Kč/noc. Rekreační poplatek se nehradí. Ceny jsou včetně DPH a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adres: Resort Krásná Morava - kemp, Jarmily Glazarové, 779 00 Olomouc. Provozovatel: Activities 4You CZ, s.r.o., Přáslavice. Vedoucí: Michaela Chytilová. Kontaktní osoba: Tom Chytil.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kemping Piękne Morawy, Ołomuniec - Hejčín
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...