– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Kunc, Láz

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Pensjonat Kunc, Láz

Pensjonat Kunc [Powiększ - nowe okno]
32
Lokalizacja: V Brdech, v klidné lokalitě obce Láz u Příbrami, obklopené brdskými lesy. Ve dvou penzionech od sebe vzdálených 300 m. Obchod cca 400 m, autobus 100 m, hostinec 400 m.
Zakwaterowanie: Penzion Kunc I: 5 pokojů s kapacitou 14 lůžek + 3 přistýlky. Na pokojích je TV. Dva pokoje mají vlastní soc. zařízení, tři pokoje společné + na pokojích umyvadla. Společná vybavená kuchyně, jídelna, salonek s krbem, sauna, masáže, altán s krbem a udírnou v zahradě, parkoviště, garáž. Půjčovna a úschovna kol. Ruské kuželky, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, šlapací dětská motokára, koloběžka, houpačky.
Penzion Kunc II: Přízemí: pokoj 4-lůžkový (vlastní soc. zař.), 3-lůžkový a 2-lůžkový (spol. soc. zař., umyvadlo na pokoji). Podkroví: 2x apartmán 3-lůžkový, vlastní vchod, terasa. Kuchyňky s veškerým vybavením, altán s krbem a udírnou v zahradě. Houpačka, parkování v zahradě. Částečně bezbariérové. Pes po domluvě.
Cena: Pokoje: 350 Kč/os/noc. Apartmány: 400-450 Kč/os/noc. Děti do 2 roků zdarma (bez nároku na lůžko), 2-12 let 200 Kč/noc, 12-18 let 250 Kč/noc. WiFi, uzamčené parkování i úschova kol zdarma. Ceny platí celoročně mimo Silvestr a Velikonoce. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platné při ubytování 2 a více osob na 2 a více nocí.
Adres: Penzion Kunc I, Láz 215, 262 41 Láz u Příbrami. Penzion Kunc II, Láz 62, 262 41 Láz u Příbrami. Provozovatelé penzionů: Zdeněk Kunc a Marie Kuncová.
Notatki: Na fotografiích je v 1. sloupci penzion Kunc I, ve 2. sloupci penzion Kunc II.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Kunc, Láz
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...