– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar, Bér

90 % (1)

Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar (190 m), Bér

mob. +36 209 386 935 contact@malomudvar.com
Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: V malebném zákoutí horského údolí v pohoří Cserhát, v malé vesničce Bér (slovensky Bír), stranou od davů turistů. Možnost mnoha zajímavých výletů v blízkém okolí (zahnuté čedičové sloupy, zřícenina hradu Szanda, zřícenina Buják). Nedaleko se nachází i nejvyšší maďarské pohoří Mátra (lyžařské sjezdovky).
Zakwaterowanie: Venkovský rekreační areál s ubytováním, wellness a útulnou maďarsko-filipínskou restaurací, vhodný pro rodiny s dětmi, turisty i svatební a jiné hostiny. Pokoje jsou s vlastní koupelnou, TV, klimatizací a varnou konvicí. Wellness (jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, masáže). Bezplatné WiFi. Dětské hřiště. Jde o jediné místo v Maďarsku, kde můžete ochutnat autentická filipínská jídla. V areálu se nachází funkční 250 let starý vodní mlýn.
Cena: Ceny jsou včetně bohaté snídaně! Celoročně: 3-lůžkový pokoj 35.000 HUF/pokoj/noc, 4-lůžkový bungalov 47.000 HUF/bungalov/noc, min. 2 noci.
Adres: Malom Udvar Fogadó, Táncsics út 9, 3045 Bér, okres Pásztó, župa Nógrád, Maďarsko. Kontaktní osoba: Bánfi-Sales Ruth Ann.
Notatki: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Płatna reklama.
Aktualizacja:
Video: Příspěvek o rekreačním areálu Malom Udvar na vlogu Twines world

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (25. 12. 2021, 12.24)
Użytkownik przebywał tu od 14 października 2021 do 17 października 2021.
Měli jsme pro naši rodinu k dispozici celý domeček s vlastní koupelnou. Místo pro zaparkování hned vedle domečku. Kuchyňka v něm nebyla, jen varná konvice a lednička. Ale vařit z vlastních zásob netřeba, v areálu je naprosto úžasná restaurace. Pro ubytované hosty bylo možné domluvit stravování kdykoliv. Paní hostitelka (majitelka) Anna z dalekých Filipín je velmi přátelská. Bez problémů se zde domluvíte anglicky. Vesnička Bér je ukrytá v zapomenutém kousku maďarských kopečků a užijete si tu příjemný klid. A zajímavostí k výletům po okolí je hned několik (po krátké túře dojdete např. na Velký vrch s velikánským kamenným mořem a sopečnou skluzavkou).
Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar, Bér [Powiększ - nowe okno] Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar, Bér [Powiększ - nowe okno] Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar, Bér [Powiększ - nowe okno] Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar, Bér [Powiększ - nowe okno]
Stosunek jakości do ceny90 %Czystość90 %Personel100 %Otoczenie100 %Posiłki100 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Podwórze młyńskie - Malom Udvar, Bér
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...