– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí

82 % (6)

Przyczepa kempingowa Szyszka (690 m), Vyškovec - Vlčí

mob. +420 731 527 573 siska.vlese@gmail.com
Przyczepa kempingowa Szyszka [Powiększ - nowe okno]
4 0
Lokalizacja: Na samotě na slunné louce na hřebeni Bílých Karpat, na místě s krásným výhledem do okolí, u osady Vyškovec, poblíž rezervace Ve Vlčí. Kolem prochází červená turistická značka po česko-slovenské hranici z rozcestí Pod Kykulou na vrchol Machnáč (771 m). Nejbližší autobusová zastávka Vyškovec Hribovny, točna 3,1 km. Okolí nabízí přírodní krásy Bílých Karpat, rozhlednu na Velkém Lopeníku, v zimě je v provozu sjezdovka na Mikulčině vrchu. Za obchody nejlépe do Starého Hrozenkova.
Zakwaterowanie: Skromně vybavená útulna (maringotka) pro milovníky ticha a bělokarpatské přírody, zaizolovaná a nově zrekonstruovaná v roce 2018. Slouží jako bezpečný ukrýt před přírodními živly během provozování turistiky. V maringotce je malá kuchyňka, plynový sporák, kamínka a solární osvětlení. Voda se bere ze studánky, jako WC poslouží kadibouda. Možnost dobíjení telefonu či drobné elektroniky ze solárního systému. Na spaní prostorné ležení a gauč, celkově pro 2-4 osoby, nutné jsou vlastní spacáky. Okolní velký pozemek s loukou a lesíkem vám zajistí dostatečné soukromí. Za večerů strávených u ohně si zajisté odpočinete od civilizace. Pro větší skupiny také možnost stanování na pozemku. Dřevo je připravené, možno si jej i nasbírat ve vlastním lese. Pobyt se psem s vlastním pelíškem. Ubytování je možné celoročně.
Cena: Odměna za poskytnutí útulny je formou dobrovolného příspěvku, případně si po dohodě s majitelkou můžete svůj pobyt i odpracovat na údržbě objektu. Pevnou platbou je pouze 50 Kč/os za poskytnutí čistých prostěradel, pokud si nedovezete svá vlastní. Úklid útulny zajišťují sami návštěvníci.
Adres: Maringotka Borová šiška, Vyškovec - Ve Vlčí, na hřebeni. Provozovatel: Anna Kovářová, Rejchartice.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (3. 5. 2024, 18.53)
Użytkownik przebywał tu od 30 kwietnia 2024 do 2 maja 2024.
Maringotka byla čistá, skvěle vybavená, moc se nám líbil tenhle nápad založen na vzájemné důvěře. Byla zde potravinová banka, kde můžete najít rýži, těstoviny a podobně. Též velké množství čajů, káv a koření. Olej i ocet taktéž nechybeli a dokonce tam bylo i sádlo. V lesíku je úžasná stromová houpačka a příroda naprosto okouzlující. Moc doporučujeme:) určitě tam nejsme naposled.
Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno]
Stosunek jakości do ceny90 %Czystość70 %Personel70 %Otoczenie100 %
40 % (10. 4. 2024, 22.26)
Zarezervovala jsem si ubytování na 1 noc se psem a pro 1 osobu. Paní mi rezervaci potvrdila. Pak si to asi rozmyslela a další den mi napsala, že bohužel maringotka je obsazená, ale mohu se obrátit na provozovatele útulny a je nedaleko od maringotky. Nabyla jsem dojmu, že jsem nebyla pro paní vhodný zákazník( 1 osoba, 1 noc a 1 pes).
100 % (28. 5. 2022, 09.42)
Użytkownik przebywał tu od 22 maja 2022 do 25 maja 2022.
Báječné ubytování pro skromné lidi uprostřed krásné přírody. Velmi účelně zařízeno.
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość100 %Personel100 %Otoczenie100 %Posiłki100 %
100 % (24. 8. 2021, 09.23)
Użytkownik przebywał tu od 15 sierpnia 2021 do 22 sierpnia 2021.
Nádherná, útulná maringotka, ve které lze nalézt vše, co k pobytu v přírodě potřebujete. Ohniště i studánka poblíž, okolní příroda dech beroucí! S majitelkou probíhala vynikající komunikace, vše vysvětlila přes e-mail, SMSky a v klidu mi změnila termín. Moc jsem si to v Bílých Karpatech a maringotce Borová Šiška užila a rozhodně se na toto kouzelné místo budu vracet.
Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno] Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí [Powiększ - nowe okno]
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość100 %Personel100 %Otoczenie100 %
(20. 6. 2021, 21.40)
Dobrý den. Dne 17.2,2021 jsme si s paní majitelkou domluvili ubytování v termínu 21.6 až 25.6. Domluvili jsme se, termín zarezervovali a dohodli, že týden před příjezdem se spojíme a domluvíme čas příjezdu. No.. paní nezvedá telefony, na emaily neodpovídá.. Zvládl bych pochopit mnoho věcí, ale nastolení ignoru vážně ne.
Otoczenie50 %Posiłki50 %
80 % (1. 11. 2019, 22.07)
Útulná, teplá maringotka a nádherná příroda. Byli jsme spokojeni.
Stosunek jakości do ceny100 %Czystość70 %Otoczenie100 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Przyczepa kempingowa Szyszka, Vyškovec - Vlčí
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...