– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Ośrodek wypoczynkowy Meopta, Rajnochovice - Tesak

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Ośrodek wypoczynkowy Meopta, Rajnochovice - Tesak

Ośrodek wypoczynkowy Meopta [Powiększ - nowe okno]
52
Lokalizacja: Ve středisku Tesák v Hostýnských vrších. V zimním období je možno využít 300 m vzdálený lyžařský areál s vlekem a umělým dosněžováním. V okolí krásné lyžařské běžkařské tratě a cyklotrasy po hřebenech Hostýnek. Na Tesáku jsou restaurace a hospůdky se zahrádkami.
Zakwaterowanie: Rekreační zařízení s celoročním ubytováním ve 13 chatkách, s vytápěním. Chatky jsou 4-lůžkové, vybavené vlastním soc. zařízením a kuchyňkou (konvice, lednička). V hlavní budově je jídelna a společenská místnost s TV. U chatek je hřiště, ohniště, možnost zapůjčení grilu. Možné pořádání oslav a jiných společenských akcí.
Cena: Celoročně: 1 osoba v chatce 500 Kč/chata/noc, 2 osoby v chatce 325 Kč/os/noc, 3-4 osoby 280 Kč/os/noc (dítě do 2 let zdarma, 2-15 let 170 Kč/os/noc). Při obsazení celého areálu skupinová sleva. Strava: snídaně 60 Kč (dítě do 10 let 38 Kč), oběd 100 Kč (dítě 68 Kč), večeře 85 Kč (dítě 58 Kč). Podmínkou ubytování je zakoupení minimálně snídaně. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, DPH, energie i případné vytápění).
Adres: Rekreační zařízení Meopta (RZ Meopta, rekreační středisko Meopta), Tesák, 768 71 Rajnochovice. Provozovatel: Meopta - optika, s.r.o. Přerov, Kabelíkova č. 1, 750 02 Přerov. Správce střediska: Jiří Všetička. Kontaktní osoba: Hana Filipová.
Notatki: Provoz rekreačního zařízení byl v 10/2013 dočasně ukončen.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Ośrodek wypoczynkowy Meopta, Rajnochovice - Tesak
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...