– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Miromar, Podiwin

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

90 % (1)
Penzion Miromar [Powiększ - nowe okno]
20 12
Lokalizacja: V Podivíně - bráně Lednicko-valtického areálu, jednom z nejstarších měst na Moravě (historické zajímavosti). Příjemné prostředí pro cyklisty, rybáře, rodiny s dětmi a všechny, kteří na chvíli hledají změnu. Restaurace a prodejna potravin 100 m. Vlaková rychlíková stanice Podivín 1,2 km. Město Lednice 5 km. Autem z Brna 47 km po dálnici na Bratislavu.
Zakwaterowanie: Kompletně zrekonstruovaný penzion s kapacitou 20 osob, v provozu po celý rok. 2-lůžkové bezbariérové pokoje s vlastním soc. zařízením, u pokojů v přízemí možná přistýlka. Apartmán pro 4 osoby se soc. zařízením a kuchyňkou. Příjemné posezení v hospůdce s terasou. Moravský vinný sklípek se širokou nabídkou vín. Společenská místnost s plazmovou TV (může sloužit i jako učebna). Ideální pro aktivní dovolenou, firemní akce, oslavy i obchodní cestující. Bezdrátový internet. Bezpečná úschova kol.
Adres: Miroslav Marušinec, Penzion Miromar, Stará čtvrt 203, 691 43 Podivín
Notatki: Penzion je již provozován novými majiteli. Informace v tomto inzerátu byly aktuální v roce 2012 a nyní již neplatí.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (1. 5. 2012, 19.35)
Użytkownik przebywał tu od 9 lipca 2011 do 16 lipca 2011.
Jednoduché ubytování, vše co potřebujete k odpočinku, čisto, příjemné prostředí. Pan „domácí“ se snaží ve všem vyhovět. Měli jsme to bez jídla, takže v této oblasti nemáme zkušenosti. My jsme tam byli velmi spokojeni, dobré posezení po „turistickém“ dnu, fajn sklípek.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Penzion Miromar, Podiwin
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...