– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Chata Mlynica, Szczyrba - Tatrzańska Szczyrba

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

75 % (2)
Chata Mlynica [Powiększ - nowe okno]
25 0
Lokalizacja: V chatovej oblasti Tatranský Lieskovec pri obci Štrba, 8 km od Štrbského Plesa, na veľkej lúke na okraji lesa a pritom ľahko dostupné autom aj vlakom. Obec je súčasťou Vysokých Tatier. V blízkosti chaty sa nachádza lyžiarsky vlek, stanica zubačky Tatranský Lieskovec v smere Tatranská Štrba-Štrbské Pleso (850 m), reštaurácie na Tatranskej Štrbe a železničná stanica Tatranská Štrba (1,2 km). Výlety do Vysokých Tatier aj širšieho okolia (AquaCity Poprad, termálne kúpaliská Vrbov, Vyšné Ružbachy, Bešeňová, Slovenský raj).
Zakwaterowanie: Útulná chata s celoročnou prevádzkou, novozrekonštruovaná v roku 2015. V chate je 8 samostatných izieb (4x2, 2x2+2, 1x3+1, 1x3+2 lôžka) s hygienickým kútikom v každej izbe. Soc. zariadenie je separé na každom poschodí (umývadlo, sprchovací kút, WC). Veľká spoločenská miestnosť s posedením, krbom a TV-SAT. Plne vybavená kuchyňa (el. sporák s el. rúrou, chladnička s mini mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad) s 2 jedálenskými stolami. Vonkajšie sedenie s ohniskom, kotlíkom na guláš a grilom. Bezplatné parkovanie áut.
Cena: Leto: 13 EUR/os/noc (v 8. mesiaci 14 EUR/os/noc). Zima: 16 EUR/os/noc. Silvester: 25 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,75 EUR/os/noc (osoby 15-62 rokov). Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma, do 10 rokov zľava 20 %. Posteľná bielizeň aj všetky energie sú v cene.
Adres: Chata Mlynica, Janka Hurajtová, chatová oblasť Lieskovec 4, 059 38 Štrba - Tatranská Štrba
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (4. 6. 2012, 22.12)
Użytkownik przebywał tu od 2 września 2011 do 5 września 2011.
dekuji za krasny pobyt, všem doporučuji
50 % (29. 3. 2012, 13.16)
Użytkownik przebywał tu od 26 lipca 2011 do 28 lipca 2011.
S ubytováním jsme byli jen částečně spokojeni, s připomínkou - vadné WC v 1. patře. Kromě nás byla současně ubytována rozšířená rodina s malými dětmi z Prahy, kteří zcela obsadili společné prostory a podle toho se chovali... Toto nelze vytknout paní správcové - byla velmi vstřícná. Děkuji.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Chata Mlynica, Szczyrba - Tatrzańska Szczyrba
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...