– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Apartamenty Na Sklepach, Hrušky

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Apartamenty Na Sklepach [Powiększ - nowe okno]
12 0
Lokalizacja: V obci Hrušky mezi Břeclaví a Hodonínem. Ubytovací zařízení s vinným sklepem se nachází na začátku obce u fotbalového hřiště. Motorest U Husára (obědy i večeře) 1 km. V Hruškách se konají Bartolomějské hody, dny otevřených sklepů, Přehlídka vín a sýrů. V Tvrdonicích národopisné slavnosti Podluží v písni a tanci. Výlety: Baťův kanál, ZOO Hodonín, plavba zámeckým areálem v Lednici.
Zakwaterowanie: Ubytování s vinným sklepem a vinotékou s posezením. Dva apartmány celkem pro max. 12 osob. Úschova jízdních kol je zajištěna, k zapůjčení jsou cykloturistické mapy. Rádi vám zprostředkujeme posezení a ochutnávku vín ve vinném sklepě u některého z místních vinařů. Apartmán v přízemí: ložnice (1x6 lůžek), vstupní hala s posezením, vybavená kuchyně s jídelnou, sociální zařízení. Apartmán v patře: 2 ložnice (1x2, 1x4 lůžka), kuchyňe s jídelnou a sociální zařízení.
Cena: Hlavní sezóna (01.06.-30.09.): celý privát (max. 15 osob) 2.790 Kč/noc + spotřeba energií, preferují se týdenní pobyty. Vedlejší sezóna (01.10.-31.05.): celý privát (max. 15 osob) 2.590 Kč/noc + spotřeba energií, min. 2 noci. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků a povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu.
Adres: Ubytování s vinným sklepem Na Sklepách (apartmány Na Sklepách), Radovan a Petra Talábovi, Sklepní 209, 691 56 Hrušky
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Apartamenty Na Sklepach, Hrušky
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...