– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Noclegi tanie Nad Drahou, Mielnik - Pšovka

55 % (2)

Noclegi tanie Nad Drahou, Mielnik - Pšovka

mob. +421 606 804 868 petratul@seznam.cz
Noclegi tanie Nad Drahou [Powiększ - nowe okno]
20 0
Lokalizacja: V Mělníku, v části Pšovka. Restaurace 500 m. Do 900 m obchody, pošta, autobus (MHD, dobré spojení směr Štětí i Praha s návazností integrovanou dopravou na metro Ládví), letní koupaliště. Historické centrum Mělníka (podzemí, muzea, zámek atd.) 2 km. V okolí vinařská oblast, Kokořínsko, Labe (rybolov, cyklostezka).
Zakwaterowanie: Dům s rozlehlou zahradou a klidným bydlením pro pracující (pracovní čety, dělníky, firmy a jejich zaměstnance) i turisty. V domě jsou 2- až 4-lůžkové pokoje, společné soc. zařízení, vybavená kuchyň (el. spotřebiče, nádobí), pračka, televize, WiFi. Zahrada s venkovním posezením pod pergolou, grilem a možností bezpečného parkování za bránou.
Cena: Celoročně: 30 nocí a více na vícelůžkovém pokoji 120 Kč/os/noc (pokud chce být osoba samostatně na pokoji 160 Kč/os/noc), 3-29 nocí 200 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby samostatně na pokoji). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Adres: Levné ubytování, Nad Drahou 921/4, 276 01 Mělník - Pšovka. Provozovatelka: Petra Tulachová.
Notatki: Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (18. 2. 2021, 07.48)
Reaguji na příspěvek : Pan Pavel Koťas, jelikož dle jeho popisu je ubytování tak hrozné, tak určitě proto se u nás ubytoval celkem 3x. Poprvé na jaře 2020, po druhé od října 2020 do 2. ledna 2021, za pár dní mi volal a prosil mě aby se mohl vrátit, že ho vyhazují z bytu v Praze, kde mu údajně též nevrátili peníze. 8.ledna 2021 se opět nastěhoval. Mimo to měl ještě souběžně ubytování v Karviné, které měl problém předat a opět mu prý nevrátili peníze. Za celou dobu jeho 3 pobytů u nás si nikdy nestěžoval. Bydlení opustil, aniž by mě o tom informoval, bylo to jeho rozhodnutí odejít předčasně, poslední den mě několikrát potkal a mohl se se mnou domluvit o vrácení peněz, odešel bez předání pokoje a začal mi psát výhružné sms a udání na všechny možné úřady. Pan Koťas je v invalidním důchodu, dochází k psychologovi, je pod dohledem kurátorky, je to duševně nemocný člověk, který si neustále rozjednává několik bydlení najednou. ---------- Původní e-mail ----------
10 % (17. 2. 2021, 05.40)
Użytkownik przebywał tu od 8 stycznia 2021 do 15 lutego 2021.
Této ubytovně se raději vyhněte širokým obloukem to co je zde na fotkách tomu vůbec neodpovídá krom toho se na ubytovně netopí a když si na to budete stěžovat paní vás vyhodí a nevrátí peníze za pobyt , dále opadává omítka ze stropů , hosté jsou jako sardinky v krabičce na ubytovně není dostatek místa na věci pro tolik lidí , sprcha nedostatečná bez zástěny voda vytéká do chodby Parkování pro jízdní kola úplně chybí jen stojany jako u obchodu na zahradě která se nezamyká dveře do ubytovny nejdou uzamknout nábytek se rozpadá když si donesete vlastní nádobí tak paní nerozpozná co je její a co vaše Mě po pobytu poslední víkend musel ošetřit doktor s podchlazením ihned mě vyhodila a jak píši výše nevrtila asi 1700kč Každému doporučuji vyhledat jakékoliv jiné ubytování
Stosunek jakości do ceny10 %Czystość10 %Personel10 %Otoczenie10 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Noclegi tanie Nad Drahou, Mielnik - Pšovka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...