– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Baza turystyczna TOM Oparensky młyn, Velemín - Oparno

?? %

Baza turystyczna TOM Oparensky młyn, Velemín - Oparno

+420 220 910 314 (rezervace ubytování), mob. +420 605 586 877 (správkyně) chalupy@a-tom.cz
Baza turystyczna TOM Oparensky młyn [Powiększ - nowe okno]
37 0
Lokalizacja: V Oparenském údolí, v nádherné přírodě uprostřed CHKO České středohoří. Romantická vlaková zastávka Oparno 800 m (aktuálně náhradní autobusová doprava). Vesnička Chotiměř (autobus) 900 m. Dominantní vrchol Lovoš po turistické stezce 4,5 km.
Zakwaterowanie: Turistické rekreační středisko v areálu zrekonstruovaných mlýnských stavení. Kapacita střediska je 27 lůžek (v zimě jen 22) + 10 osob na vlastních karimatkách. Areál se skládá z několika staveb: Domeček (max. 6 osob, vlastní koupelna a kuchyňka, vhodný pro dvojici či rodinu), Hrázděné stavení (8-13 lůžek, společenská místnost s kuchyní), Mlýnice (společenský prostor), Stodola (10 lůžek). Možný je samostatný pronájem Domečku, celého zbytku areálu nebo úplně celého střediska. Nutný je vlastní spacák! Na louce za mlýnem je také možnost stanování. Možno postavit nejvýše 6 stanů (vlastních nebo můžeme zapůjčit podsadové), případně 6 tee-pee (týpí). O letních prázdninách ve mlýně probíhají jen dětské tábory, pobyty rodin apod., není možné si jej rezervovat pro oslavy.
Cena: Lůžka: 160 Kč/os/noc, členové LLM, KČT a pionýři 100 Kč/os/noc, členové A-TOM 90 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Minimální platba pro domeček je 300 Kč/noc, pro zbytek areálu 600 Kč/moc. Připlácí se elektřina dle skutečné spotřeby (4 Kč/kWh). Stanování: ve vlastním stanu 20 Kč/stan/noc (max. 2 osoby, v ceně je používání sociálního zázemí), zapůjčení tee-pee 120 Kč/noc (min. 7 nocí). Ceny platí celoročně mimo Silvestr (23.12.-2.1.), kdy je příplatek 100 %.
Adres: Rekreační středisko (turistická základna a středisko enviromentální výchovy) Oparenský mlýn (též Opárenský mlýn), Velemín-Oparno 29, 410 02 Lovosice. Kontaktní osoba: Zuzana Antošová. Správkyně mlýna: Helena Podroužková. Provozovatel: Asociace turistických oddílů mládeže (A-TOM), Roztoky u Prahy.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:
Video: Opárenský mlýn v pořadu České televize Toulavá kamera

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Baza turystyczna TOM Oparensky młyn, Velemín - Oparno
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...