– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Kwatery prywatne Orsag, Wielkie Karlowice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Kwatery prywatne Orsag [Powiększ - nowe okno]
9 0
Lokalizacja: V centru Velkých Karlovic, 150 m od hlavní autobusové zastávky. Ve Velkých Karlovicích je Valašské muzeum, vlaková zastávka, obchod, restaurace, kino a skiareál Synot - Kyčerka. Vhodné východisko pro turistiku a cykloturistiku po Vsetínských vrších a Beskydech.
Zakwaterowanie: Rodinný dům s apartmánem ve druhém patře s celkovou kapacitou 9 osob. V apartmánu jsou dva pokoje (3-lůžkový s přistýlkou a zařízenou kuchyňkou + 3-lůžkový se 2 přistýlkami), společenská místnost (sedací souprava, TV, satelit, DVD, WiFi připojení) a koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn centrálně. Možnost parkování přímo před domem.
Cena: Léto (měsíce 06-08): noci mimo víkend 230 Kč/os/noc, víkendové noci 250 Kč/os/noc. Zima (měsíce 12-03): noci mimo víkend 230 Kč/os/noc, víkendové noci 250 Kč/os/noc. Vánoce a Silvestr: 390 Kč/os/noc. Mimosezona: noci mimo víkend 210 Kč/os/noc, víkendové noci 250 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (povlečení, energie i vytápění jsou v ceně). Ceny platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (další cizí osoby neubytováváme), na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adres: Ubytování u Orságů (ubytování v soukromí Orság), Jan Orság, Velké Karlovice 861, 756 06 Velké Karlovice
Notatki: Objekt je od roku 2015 v rekonstrukci.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Anna (16. 8. 2013, 09.33)
"Možná ještě zavolám" není závazná objednávka. Pro ubytovatele, který nevybírá předem zálohu, je důležitá závazná objednávka termínu emailem nebo telefonicky. Samozřejmě je nám toto nedorozumění líto.
Martina (15. 8. 2013, 19.18)
Paní majitelka nedodržela telefonickou domluvu na ubytování a den před příjezdem byla v údivu, že chceme přijet.Přitom jsem se ji ptala zda to takto stačí, tvrdila horlivě, že ANO!!! Shrnuto,to co platilo v pondělí ve čtvrtek není pravda. Sliby chyby.Upozornění pro ostatní, co není psáno není dáno.Nicméně poučení i pro nás a víkend je v .......!!!!!

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Kwatery prywatne Orsag, Wielkie Karlowice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...