– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko turystyczne na Klasztorisku, Letanowce - Klasztorisko

65 % (3)

Schronisko turystyczne na Klasztorisku (760 m), Letanowce - Klasztorisko

mob. +421 910 402 401 martin.toporcer@gmail.com
Schronisko turystyczne na Klasztorisku [Powiększ - nowe okno]
0 0
Lokalizacja: Na Kláštorisku, v přírodě uvnitř národního parku Slovenský ráj, daleko od civilizace. Přístup pěšky ze středisek Čingov a Podlesok. Vlaková zastávka Spiššské Tomášovce 7 km. Výborné východisko pro turistické cesty do roklin a kaňonů Slovenského ráje (Prielom Hornádu, Kyseľ, Suchá Belá). Kláštorisko je i významnou archeologickou lokalitou.
Zakwaterowanie: Turistická chata s restaurací (bufetem), dočasně bez možnosti ubytování. Chata poskytuje reštaurační služby ve formě bufetu v chatě, rychlá vařená jídla, čepovaná kofola a pivo. Mimo zimu je chata turistům otevřená denně od 9.00 do 20.00 hod. Ubytovací služby v hlavní chatě i letních chatkách jsou od roku 2016 dočasně mimo provoz! Plánuje se rekonstrukce chaty. Stanování na Kláštorisku není dovoleno návštěvním pořádkem NP.
Adres: Turistická chata a chatová osada Kláštorisko, 053 13 Letanovce. Majitel: Pozemkové Spoločenstvo Urbár v Letanovciach. Nájemce: Obec Letanovce. Zodpovědná vedoucí: Emília Ringošová. Kontaktní osoba: Martin Toporcer.
Aktualizacja: 1 października 2019
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

80 %Topo (6. 10. 2019, 07.37)
Zdravím všetkých turistov ktorý zavítajú na našu Chatu na Kláštorisku, momentálne poskytujeme iba teplé jedlá a nápoje firmou bufetu v chate. Ubytovanie sa zatiaľ neposkytuje. Chata sa bude rekonštruovať, ale stále bude otvorená pre turistov. Ďakujem za pochopenie Martin Toporcer-člen Predstavenstva PS Urbár v Letanovciach - nový majitelia chaty od roku 2018.
Posiłki100 %
Rasťo (2. 9. 2014, 14.25)
Môj komentár sa týka výlučne reštauračných služieb v tejto chate, keďže ubytovaný som tu nebol. 30.8.2014 sme absolvovali turu Suchou Belou vo väčšej skupine, kde bolo 6 deti vo veku cca 5-8 rokov. Ich najväčšou motiváciou bol sľub, že si na chate Kláštorisko dajú hranolky. Aké bolo naše prekvapenie, keď nám nervózny mladý muž za pultom povedal, že samotné hranolky nemôžeme dostať, iba ak si ich kúpime s vyprážaným syrom. Hmmm...služby na slovenský spôsob. Nechápem, aký je to problém, predať samostatnú porciu hranoliek, keď ich už aj tak majú urobené k iným jedlám. A to už ani nehovorím o premrštených cenách jedál. Chabá porcia maďarského gulášu 8,50 EUR. Dole v Podlesku som si v každej reštaurácii mohol kúpiť jedelo na objednávku za 5-6 EUR. A pritom tam je prístup autom, žiadny vysokohorskí nosiči, jednoducho zderstvo. Som smutný zo služieb na slovenský spôsob (česť výnimkám) a pritom stačí zájsť do ČR alebo Rakúska a ste zrazu v úplne inom svete, čo sa týka služieb). Doporučujem túto chatu obchádzať širokým oblúkom!
50 %Ryszard (17. 9. 2012, 22.18)
Użytkownik przebywał tu od 7 czerwca 2012 do 12 czerwca 2012.
Domek: Bez wygód, ale czysto i przytulnie. Wodę trzeba sobie przynieść, prąd jest. Dwa pokoje i coś w rodzaju małego przedsionka. Łóżka (4), wygodne. Brak czajnika. Brak wieszaków na kurtki. Są szafy, ale mokrych rzeczy do szafy się nie powiesi. Mogą się też trafić mali goście,(a może gospodarze). Trochę hałasują. Sanitariaty: Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Dla gości bezpłatnie. Ubikacje OK. Ale prysznicom przydałby się remont. Jedzenie: We własnym zakresie lub w schronisku. Może nie ma wygód, ale jest dach nad głową. Dobre miejsce na wypady na trasy. Można dojechać samochodem. Polecam

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko turystyczne na Klasztorisku, Letanowce - Klasztorisko
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...