– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat DAM, Liptowski Mikułasz - Paludzka

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Pensjonat DAM [Powiększ - nowe okno]
21 0
Lokalizacja: V Liptovskom Mikuláši v časti Palúdzka, 300 m od vodnej nádrže Liptovská Mara (vodné športy, člnkovanie, rybolov) a v blízkosti aquaparku Tatralandia. Pekný výhľad na panorámu Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier. Hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Horská letná bobová dráha v SKI areálu Žiarce - Pavčina Lehota.
Zakwaterowanie: Penzion s kapacitou 21 lôžok. 7 izieb x 3 lôžka (z toho 6 izieb s balkónom). Vybavená kuchyňa (plynový sporák s el. rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom, TV, satelit, 2x WC, 2x vana, 2x sprcha. Posedenie s ohniskom a grilom. Bezplatné parkovanie áut pri penzióne.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1 noc 13 EUR/os, 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc (dieťa 6-12 rokov 8 EUR/noc, do 3 rokov zdarma). Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe. V sezóne (1.7.-31.8., 1.1.-28.2.) iba týždenné pobyty. Pri počte 8 a viac osôb na 10 a viac nocí zľava 20 %.
Adres: Penzion Dam, Renáta Labajová, ul. Eduarda Balla 5, Liptovský Mikuláš. Prevádzkovateľ: Privat Vah, Za Luhami 13, 031 01 Liptovský Mikuláš.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat DAM, Liptowski Mikułasz - Paludzka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...