– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Schronisko DIAS, Szpindlerowy Młyn - Święty Piotr

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Schronisko DIAS [Powiększ - nowe okno]
18
Lokalizacja: V krásném údolí Krkonoš ve Svatém Petru, části Špindlerova Mlýna, v těsné blízkosti lyžařského vleku Stoh. Skiareál Svatý Petr 15 minut chůze, 30 m od penzionu je zastávka skibusu do všech částí Špindlerova Mlýna (zdarma). Vyžití ve Špindlu: bobová a sáňkařská dráha, aquacentrum Bedřichov, aquapark Medvědín, tenisové kurty, minigolf, kino, fitness, bary, restaurace.
Zakwaterowanie: Horská chata s celoročním provozem s kapacitou 19 lůžek v 5 pokojích, možnost přistýlek. Na všech pokojích je umyvadlo se zrcadlem. Toalety (3x) a sprchové kouty (3x) jsou společné. Chodba s hracím koutkem pro děti. Nově vybavená kuchyně (2x vařič, 2x mikrovlnka, myčka nádobí, lednice s mražáčkem, dřez, posezení pro všech 18 osob, LCD televizor). Bezdrátový internet (WiFi). Vlastní parkoviště (doprava bez problémů i v zimě). Venkovní posezení s krbem a grilem. Chata je vhodná pro ubytování skupin, pronajímá se jako celek.
Cena: Léto (30.6.-01.09.): 3.000 Kč/chata/noc, jen týdenní pobyty. Zima (15.12.-06.04.): 4.900-6.420 Kč/chata/noc (podle termínu), min. 7 nocí. Mimosezóna: 2-6 nocí 4.000 Kč/chata/noc, 7 a více nocí 2.400 Kč/chata/noc. Ceny zahrnují energie, Internet, povlečení a DPH. Připlácí se jen turistický poplatek.
Adres: Horská chata Dias, Vítězslav Sekanina, Údolní 143, 543 51 Špindlerův Mlýn - Svatý Petr
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Schronisko DIAS, Szpindlerowy Młyn - Święty Piotr
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...