– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Penzion Furmanec, Żdiar

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

99 % (2)
Penzion Furmanec [Powiększ - nowe okno]
25 0
Lokalizacja: V strede obce Ždiar, 100 m od autobusovej zastávky, 150 m od obchodu a reštaurácie. Prekrásne okolie Ždiaru ponúka v lete pešie túry do Belianskych a Vysokých Tatier, návštevu Belianskej jaskyne, Lomnického štítu a prechod cez Široké sedlo na Chatu pri Zelenom plese. V zime sú tu dobré snehové podmienky pre lyžovanie.
Zakwaterowanie: Penzion s kapacitou 25 osôb v izbách a apartmáne. Izby sú 2-lôžkové s možnosťou prístelku, apartmán má 2 lôžka + 2 prístelky. V izbách je umyvadlo, soc. zariadenie je spoločné na chodbe. V penzióne je jedálňa (36 miest) s kuchyňou pre prípravu jedál a vináreň s kapacitou 30 miest. Parkovanie pri penzione. Služby na objednávku: jazda na konskom záprahu, preprava osôb a iné aktivity (po dohode priamo na mieste).
Cena: Sezona: apartmán (2 osoby) 30 EUR/apartmán/noc, izba (2 osoby) 17 EUR/izba/noc. Mimosezona: apartmán 28 EUR/apartmán/noc, izba 15 EUR/izba/noc. Prístelok 6 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adres: Penzion Furmanec, Miloš Novák, Ždiar 459, 059 55 Ždiar
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

(7. 10. 2014, 13.54)
Ubytování jsme koupili přez slevový portál. Ubytování nám nebylo umožněno. K tomu vyhrožování po emailech a urážení. Negramotné odpovědí. Zásadně nedoporučuji. Kupovali jsme loni v létě jako dárek, dodnes nemáme peníze zpět. Majitel nám je několikrát slíbil, později se začal zapírat.
99 % (15. 8. 2014, 04.32)
Użytkownik przebywał tu od 8 lipca 2014 do 15 lipca 2014.
Ubytování bylo úžasné. Okolí, personál a jídlo si nemůžeme vynachválit. V okolí je spousta zajímavostí, člověk se i po 7dmi dnech nenudí. Mohu jen doporučit.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Penzion Furmanec, Żdiar
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...