– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Na Hostici, Číměř

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Pensjonat Na Hostici [Powiększ - nowe okno]
12 0
Lokalizacja: V centru vesničky Číměř. Autobusová zastávka 50 m, obchod 30 m. V blízkosti jsou tenisové kurty. Golfové hřiště Nová Bystřice 5 km. Zajímavá místa: Slavonice, Dačice, Landštejn, Červená Lhota, Telč, Třeboň, Český Krumlov, Tábor, historický parní vláček (Nová Bystřice - Jindřichův Hradec). Koupání: rybník Osika 6 km, bazén a aquapark v Jindřichově Hradci 11 km. Okolí je vhodné pro cykloturistiku.
Zakwaterowanie: Rodinný penzion s 12 lůžky ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní soc. zařízení a TV. V penzionu je stylová hospůdka. Možnost úschovy kol, zapůjčení grilu a dětské postýlky. Parkování před penzionem.
Cena: Celoročně: 1-6 nocí 350 Kč/os/noc (dítě do 5 let zdarma, 5-8 let sleva 50 %), týdenní pobyt 2.000 Kč/os/týden. Možnost přikoupení snídaně nebo polopenze. Skupinové a individuální slevy. Pes 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (i v hlavní sezóně).
Adres: Penzion Na Hostici, Miroslav Tesař, Číměř 85, 378 32 Číměř
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Tomáš (29. 12. 2012, 11.13)
Byli jsme v srpnu na kolovýletě v České Kanadě a v penzionu v Číměři jsme strávili 3 noci. Ubytování, tedy prostor a vybavení ložnice a koupelny, předčilo naše očekávání: prostorné a čisté prostředí bez zápachu staroby apod. Majitelé penzionu byli veskrze příjemní a sympatičtí lidé. Doporučuji :).

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Na Hostici, Číměř
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...