– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Penzion ILDAM, Bohutín

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Penzion ILDAM, Bohutín

Penzion ILDAM [Powiększ - nowe okno]
20 0
Lokalizacja: V Bohutíně, v klidné oblasti na okraji hlubokých brdských lesů. Okolí je vhodné pro cykloturistiku a běžecké lyžování (Brdy jsou protkané stovkami kilometrů tras). Obchod 150 m, restaurace 100 m. Aquapark v Příbrami 5 km.
Zakwaterowanie: Moderní penzion se sedmi 2- až 4-lůžkovými pokoji, v roce 2010 kompletně zrekonstruovaný. Pět pokojů má vlastní soc. zařízení, dva pokoje sdílejí společné soc. zařízení. Společná plně vybavená kuchyňka. Dětská herna, dětské hřiště (skluzavky, prolézačky, pískoviště), venkovní bazén. Venkovní gril se zastřešeným posezením, úschovna pro kola či běžky. Wifi zdarma. Zaměřujeme se na sportovce a rodiny s dětmi, proto je penzion nekuřácký (včetně zahrady). Možnost objednat si obědy a večeře. Můžete si u nás dát též výbornou kávu, džusy a čaje.
Cena: Sezóna (30.6.-1.9.): 1 osoba 720 Kč/noc, 2 a více osob 500 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty. Silvestr a Velikonoce: příplatek dohodou. Mimosezóna (2.9.-29.6.): 1 osoba 700 Kč/noc, 2 a více osob 500 Kč/os/noc, při ubytování jen na 1 noc +80 Kč/os, mimo víkendy při ubytování na 3 a více nocí sleva na 450 Kč/os/noc. Dět: 3-12 let sleva 50 %, do 2 let 100 Kč/noc (včetně dětské postýlky). Rekreační poplatek obci Bohutín 2 Kč/os/noc. Ceny jsou včetně snídaně, obsahují i DPH.
Adres: Penzion ILDAM, Ilona Macková a David Macek, Bohutín 158, 262 41 Bohutín
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Penzion ILDAM, Bohutín
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...