– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Italia, Królewski Chlmec

95 % (1)
+421 566 284 981, mob. +421 905 262 067 penzionitalia@gmail.com
Pensjonat Italia [Powiększ - nowe okno]
52
Lokalizacja: V centre Kráľovského Chlmca, významného historického mesta v Medzibodroží. Nad mestom je zrúcanina hradu Csonkavár zo 16. storočia a pri ňom historická Pivnica Petra Perényiho (vináreň). Vlaková stanica Pribeník 3,3 km (trať Košice - Čierna nad Tisou). V období vinobrania sa v Kráľovskom Chlmci koná Medzibodrožský kultúrny festival.
Zakwaterowanie: Penzión zariadený v talianskom štýle, s reštauráciou a letným bazénom. V penzióne je 25 dvojposteľových izieb a 1 dvojlôžkový apartmán. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC) a TV-SAT. V spodnej časti penziónu je bar, pizzeria a reštaurácia. Na dvore sú garáže, uzavreté parkovisko, kryté posedenie (altánok s grilovaním) a bazén. Konferenčná miestnosť, fax a internetové pripojenie. Hosťom môžme sprostredkovať agroturistiku, jazdenie na koňoch v blízkej dedine aj návštevu pivnice s ochutnávkou tokajského vína.
Cena: Celoročne: 2-posteľová izba 40 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Parkovanie vo dvore 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň je v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adres: Penzion Italia, Hlavná 712, 077 01 Kráľovský Chlmec. Prevádzkovateľ: M.F.S., spol. s.r.o., Kráľovský Chlmec. Majitel penzionu: MUDr. Andrej Bánhegyi. Kontaktná osoba: Annamária Bánhegyi.
Notatki: Fotografie: Robert Vystrčil + penzion Italia.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

95 % (5. 5. 2014, 12.34)
Użytkownik przebywał tu od 26 kwietnia 2014 do 27 kwietnia 2014.
Penzion je velmi hezký, čistý a v ubytovacích prostorech se linula velmi příjemná jemná vůně. Pokoj je vybaven poměrně luxusně, postel je s pohodlnou matrací i s polštářem s paměťové pěny. V koupelně byl masážní sprchový kout, v němž bylo možné pustit si i rádio. Zaujala nás i velmi netradičně designově řešená vodní baterie. Restaurace je též pěkná, především její terasa, která vhodná k příjemnému posezení u kávy či u vína. Dojem nám trochu pokazil číšník, který nebyl příliš příjemný. Zato pan majitel, kterého jsme pravděpodobně též potkali, byl velmi milý a ochotně nám vysvětloval funkci dálkového ovladače brány u parkoviště. Dokonce se snažil i o češtinu, což jsme považovali za přátelské gesto. Köszönöm!

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Italia, Królewski Chlmec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...