– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat U Vinca, Bańska Bystrzyca - Kremniczka

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Pensjonat U Vinca [Powiększ - nowe okno]
30 0
Lokalizacja: V Banskej Bystrici, v mestskej časti Kremnička, 5 km od centra mesta. Pri penzióne je relaxačno - kondičné centrum ICE FIT (kryokomora, posilňovňa a solárium) a zastávka MHD. V Bánskej Bystrici je bowling, squash, bedminton, krytá plaváreň, kúpalisko. Okolie je vhodné pre lyžovanie (strediská Šachtičky, Tajov, Králiky, Krížna, Donovaly) a turistiku (Veľká Fatra, Kremnické vrchy).
Zakwaterowanie: Penzión s kapacitou 30 osôb v 1- až 4-lôžkových izbách. Každá izba má vlastné soc. zariadenie (sprcha + WC), TV s káblovým pripojením, wifi. Súčásťou penziónu je aj reštaurácia (40 osôb), pohostinstvo, veľká spoločenská sála (120 osôb, klimatizácia, bezbariérový prístup) a samoobslužná predajňa potravín. Penzión je vhodný pre orgánizáciu svadieb, rodinných osláv, firemných školení.
Cena: 1-lôžková izba: 1 noc 19 EUR, 2-4 noci 16 EUR/noc, 5 a viac nocí 14 EUR/noc. 2-lôžková izba: 1 noc 16 EUR/os, 2-4 noci 13 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 12,50 EUR/os/noc. 3-lôžková izba: 1 noc 15 EUR/os, 2-4 noci 12 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 11,50 EUR/os/noc. 4-lôžková izba: 1 noc 14 EUR/os, 2-4 noci 11,50 EUR/os/noc, 5 a viac nocí 11 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne a obsahujú aj DPH.
Adres: Penzión U Vinca, Peter Kvasna, Kremnička 16, 974 05 Banská Bystrica - Kremnička. Kontaktná osoba: Erika Kvasnová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat U Vinca, Bańska Bystrzyca - Kremniczka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...