– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Pensjonat Libuše, Mikułow

?? %

Pensjonat Libuše (260 m), Mikułow

+420 519 512 497, mob. +420 723 715 533 ingdaniel@tiscali.cz
Pensjonat Libuše [Powiększ - nowe okno]
16 0
Lokalizacja: V severní části Mikulova, poblíž žluté turistické značky vedoucí ze Svatého kopečku na Turold. Historické centrum Mikulova 600 m. Autobusová zastávka 200 m. Lom Janičův vrch (koupání) 1,2 km.
Zakwaterowanie: Penzion (ubytování v soukromí) v samostatné části rodinného domu se zahradou. V areálu je apartmán v patře domu se samostatným vchodem (ložnice se 4 lůžky + plně vybavená kuchyně se 2 lůžky), apartmán v domku v zahradě (ložnice s 5 lůžky) a pokoj v domku v zahradě (ložnice se 3 lůžky + obývák se 2 lůžky). V každé jednotce je vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC) a lednička. Zastřešená terasa s krbem, grilem a možností příjemného posezení u dobrého vína. Bezplatné parkování v uzamčeném dvoře. Zajistíme i úschovu kol v garáži a jejich zapůjčení.
Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Adres: Penzion Libuše, Pavlovská 471/83, 692 01 Mikulov. Provozovatelka: Mgr. Libuše Danielová.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Jura. (17. 9. 2022, 22.40)
Rád bych upozornil na NESERIOZNÍ JEDNÁNÍ provozovatelky penzionu Libuše paní Mgr. L. Danielové. Na stránkách https://www.levneubytovani.net/ubytovani/penzion-libuse-mikulov/ aktualizovaných 1.6.2021 jsem se dočetl, že: "Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií)." Tuto cenu (350 Kč) mi také paní magistra telefonicky potvrdila! Na tomto základě jsem mailem poslal písemnou objednávku na ubytování pro 2 osoby na 22. - 29. října. Paní magistra mi další den mailem potvrdila objednávku na požadovaný termín s tím, že "Cena na osobu a noc je 450,- Kč ." V zápětí jsem se proti takto svévolně navýšené ceně ohradil. Paní magistra mi odepsala že webové stránky jsou dávno zastaralé, že neví, jestli tam někdo něco připsal a že MOJI OBJEDNÁVKU RUŠÍ. Mohu doložít mailovou korespondencí. Je mi líto, ale TOTO UBYTOVÁNÍ ROZHODNĚ DOPORUČIT NEMOHU! Jura

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Libuše, Mikułow
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...