– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Mavl, Přeštěnice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Pensjonat Mavl [Powiększ - nowe okno]
60 0
Lokalizacja: V jihočeské vesničcce Přeštěnice, uprostřed malebné krajiny, 6 km od Milevska. Během roku se v Přeštěnici (obci s 300 obyvateli) konají jezdecké závody a v červenci hudební festival Open Air Musicfest Přeštěnice. Tipy na výlety: Milevský klášter 5,2 km, přehrada Orlík 19 km, hrad Zvíkov 21 km, Tábor 26 km, Písek 35 km. Ski areál Monínec 16 km.
Zakwaterowanie: Penzion s 2- a 3-lůžkovými pokoji a 4- a 5-lůžkovými apartmány. Standardní pokoje mají společné soc. zařízení. Pokoje v nové části penzionu (dokončeno 2009) jsou plně klimatizovány, s vlastním sociálním zařízením, TV, DVD přehravači a minibary. Pro náročné klienty luxusní apartmán o rozloze 120 m2 s balkónem. V penzionu je restaurace (kapacita 65 míst, vhodná pro pořádání společenských událostí). Součástí penzionu je bazén, tenisový kurt, minigolf. Možnost jízdy na koni s instruktorem i půjčení jízdních kol.
Cena: Pokoje: se společným soc. zařízením 250 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 500 Kč/os/noc, děti do 6 let zdarma, do 12 let sleva 50 %, ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Luxusní apartmán (6 osob): 3.000 Kč/apartmán/noc. Snídaně 70 Kč. Pes 150 Kč/noc. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, povlečení, energií) a jsou platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc.
Adres: Penzion Mavl, Václav Mára, Přeštěnice 6, 399 01 Přeštěnice
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:
Video: Představení penzionu v Přeštěnicích

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Mavl, Přeštěnice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...