– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat i dom drewniany Pri Hati, Tierchowa

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

90 % (3)

Pensjonat i dom drewniany Pri Hati, Tierchowa

Pensjonat i dom drewniany Pri Hati [Powiększ - nowe okno]
22 0
Lokalizacja: V Terchovej na Malej Fatre, pri ceste do Vrátnej. Autobusová zástavka 300 m, obchody a reštaurácie 200 m.
Zakwaterowanie: Penzión (4 izby) + drevenica (3 izby) s celoročnou prevádzkou. Kapacita 22 lôžok v 2-, 3- a 4-posteľových izbách. Každá izba má svoju kúpeľňu, chladničku, rádio, káblovú TV, WiFi. V drevenici je spoločenská miestnosť pre obidva objekty s krbom, 2 TV, detský kútik, kompletne zariadená kuchyňa, chladnička s mrazničkou, plynový sporák s teplovzdušnou rúrou, mikrovlnka, varné kanvice, hriankovač, el. krájač, a všetko čo gazdinka potrebuje. Bezpečné parkovanie, lyžiareň so sušením lyžiarskej obuvi, úschovňa bicyklov.
Cena: Sezóna (2.1.-11.3., Veľká noc, 2.7.-7.9.): izba 2-posteľová 10,95 EUR/os/noc, 3-posteľová 9,97 EUR/os/noc, 4-posteľová 9,45 EUR/os/noc. Mimosezóna: 7,80-8,30 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Silvester: 16,45-19,60 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Turistický poplatok pre obec Terchová 0,60 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne).
Adres: Penzion Pri Hati a drevenica Pri Hati, Marta Michálková, Jánošíkova 328, 013 06 Terchová
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (21. 9. 2012, 17.13)
Użytkownik przebywał tu od 11 sierpnia 2012 do 17 sierpnia 2012.
Rády bychom tímto poděkovaly manželům Michálkovým za krásné ubytování v jejich útulném penzionu, jejich cenné rady na cesty a veškerou péči, ochotu a spolupráci. Pobyt v penzionu byl vskutku krásným odpočinkem od každodenního městského shonu. Terchová i její okolí nás uchvátila a doufáme, že se sem brzy vrátíme. S rezervací nebyl žádný problém, paní Michálková nám dokonce vyšla vstříc ohledně pátečního dřívějšího odjezdu. Ještě jednou tedy děkujeme a přejeme Michálkovým mnoho spokojených hostů.
(18. 9. 2012, 15.49)
Dobrý deň, z našej strany došlo k pochybeniu, pretože sme duplicitne obsadili izbu, hosťom sme sa ospravedlnili a zohnali sme im podobné ubytovanie v rovnakej cene i kvalite ako u nás, mysleli sme si, že to bude pre nich vyhovujúce a pochopia nás. Ešte raz sa touto cestou chceme ospravedlniť. Ubytovateľ.
(15. 9. 2012, 15.52)
Boli sme s priateľkou vrcholne nespokojný. Mali sme riadne potvrdenú rezerváciu emailom v stanovený termín, ktorý sme si dopredu vybrali. Keď sme sa prišli ubytovať, tak nám pani majiteľka penziónu povedala, že nás nemá kde ubytovať, lebo má penzión aj drevenicu plnú turistov. Z tejto jej správy sme boli vrcholne nahnevaný. Na našu otázku prečo nám to nemohla telefonicky oznámiť už skôr než sme prišli a trepali sa zbytočne 140 km nám odpovedala len toľko, že nás nechcela stresovať. Na to sme jej odpovedali, že teraz sme v strese a nahnevaný, lebo mala na nás telefonický kontakt a mohla nám to dať dopredu vedieť, lebo to vedela už skôr že nás nebude mať kde ubytovať keď prídeme. Zaujímavé je to, že v majiteľkynom potvrdzovacom emaily nášho termínu rezervácie ubytovania bolo uvedené, že keby v našom prípade nastala nejaká zmena, máme ju o tom do predu informovať. Ale to keď nastala zmena v jej prípade, už ona nebola povinná informovať nás. Takže prístup pani majiteľky k nám ako k zákazníkom nás vrcholne nahneval a hlavne prekvapil. Takže ak si budete rezervovať pobyt v tomto penzióne, si radšej v deň ubytovania telefonicky overte u pani majiteľky či naozaj budete môcť prísť a budete sa mať v penzióne kde ubytovať, aby ste nechodili zbytočne tak ako my aj napriek tomu, že rezerváciu máte naozaj v danný termín potvrdenú. My sa už v tomto penzióne určite nikdy nebudeme chcieť ubytovať po tejto zlej skúsenosti.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat i dom drewniany Pri Hati, Tierchowa
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...