– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Penzion Reflex, Horní Planá

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
17
Lokalizacja: V Horní Plané u Lipenské přehrady na Šumavě. Vodní nádrž Lipno je vhodná pro koupání a vodní sporty. Okolo přehrady vede cyklostezka dlouhá 108 km. V Horní Plané je bowling, minigolf a motokáry. Český Krumlov 24 km, Zlatá Koruna 31 km, České Budějovice 47 km.
Zakwaterowanie: Penzion se slunnými, stylově zařízenými pokoji (2x2, 1x3 lůžka) a apartmány (1x4, 1x6 lůžek). Pokoje mají vlastní soc. zařízení. Apartmány tvoří 2 pokoje se společnou koupelnou. Pokoje i apartmány mají vysoušeč vlasů, lednici, TV, wifi. Salónek (otevřený krb, TV+SAT, výběr nealkoholických i alkoholických nápojů). Venkovní letní terasa. Penzion má koutek, hřiště a bazén pro děti, hřiště na volejbal, nohejbal, mini fotbal, stolní tenis, stolní fotbal, šipky. Zapůjčíme sportovní potřeby (míče, badminton, tenisové rakety, kuželky), spol. hry, kola a loďky. Možnost úschovy kol a lyží. Možnost snídaně a zapůjčení dětské postýlky.
Cena: Sezóna (12.6.-17.9. a 20.12.-3.1.): pokoje a 4-lůžkový apartmán 420 Kč/os/noc, 6-lůžkový apartmán 450 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty. Dítě 2-12 let 295 Kč/noc, do 2 let zdarma. Mimo sezónu: slevy dle dohody. Snídaně 100 Kč (dítě 2-12 let 65 Kč). Zapůjčení postýlky 100 Kč. Malý pejsek 100 Kč/noc. Wifi zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Adres: Penzion Reflex, Karel Souček, Hůrka 68, 382 26 Horní Planá
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Penzion Reflex, Horní Planá
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...