– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat rodzinny Soňa, Żdiar

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Pensjonat rodzinny Soňa (925 m), Żdiar

Pensjonat rodzinny Soňa [Powiększ - nowe okno]
18 0
Lokalizacja: Nad centrom rázovitej goralskej obce Ždiar, vo svahu Filipského vrchu, v mieste s nádherným výhľadom na vrcholy Belianských Tatier. Na okolitých lúkach tu môžete vidieť rôzne zvieratá - kone, kravy, ovce, kozy, sliepky.
Zakwaterowanie: Rodinný penzion s izbami (1x2, 1x3, 1x4 lôžka), apartmánmi (2x4 lôžka) a domácou atmosférou. V každej izbe alebo v apartmáne je vlastná kúpeľňa, TV-SAT, WiFi internet a chladnička. Spoločná zariadená kuchynka. Terasa s posedením a výhľadom na Tatry. Záhrada, celoročne prístupný altánok s krbom a pieckou (grilovanie, varenie gulášu, opekanie klobások), detský kolotoč, šmýkačka, trampolína, hojdačky a pieskovisko. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny rodín a ľudí, ktorý preferujú pokoj.
Cena: Izby: 2-posteľová 25 EUR/izba/noc, 3-posteľová 36 EUR/izba/noc, 4-posteľová 42 EUR/izba/noc. Apartmány: 50 EUR/apartmán/noc. Detská postieľka 3 EUR/noc, dieťa 3-11 rokov zľava 20 %. Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc (osoby nad 15 rokov). Posteľná bielizeň, energie aj parkovanie sú v cene. Raňajky 5 EUR (dieťa do 15 rokov 1,50-4,50 EUR), polpenzia 9 EUR (dieťa do 15 rokov 3,00-7,50 EUR). Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra pri ubytovaní na 2 a viac nocí (pri pobyte iba na 1 noc +5 EUR/izba).
Adres: Rodinný penzión Soňa, Ždiar 258, 059 55 Ždiar. Kontaktná osoba: Soňa Kriššáková.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat rodzinny Soňa, Żdiar
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...