– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom Wypoczynkowy Teresa, Krynica-Zdrój - Tylicz

85 % (1)
+48 184 731 188, mob. +48 606 495 850 teresasekula@go2.pl
Dom Wypoczynkowy Teresa [Powiększ - nowe okno]
Lokalizacja: Na rozhraní Sadeckých a Nízkých Beskyd, v malebné klidné obci Tylicz 6 km od známých polských lázní Krynica-Zdrój. V okolí jsou krásné trasy na kolo i pěší turistiku, v zimě lyžařské vleky přímo v Tyliczi, lanovka v Krynici. Hraniční přechod na Slovensko Muszynka 7 km, slovenské mesto Bardejov (pamiatka UNESCO) 25 km.
Zakwaterowanie: Penzion s velkou upravenou zahradou, vhodný především pro rodiny s dětmi. V penzione jsou 2- a 3-lůžkové pokoje a studia 2+2 a 2+3 lůžka. Pokoje i studia mají vlastní soc. zařízení, TV-SAT, radio, Wi-Fi, varnou konvici a ledničku, většina má i vlastní balkón. a TV. Na zahradě je velký altánek (grilování při muzice), atrakce pro děti, travnatá plocha pro hry (možná využít i jako hřiště na volejbal či badminton). Možnost celodenního stravování (regionální kuchyně z domácích výrobků). Bezplatné parkoviště.
Cena: Celoročně: podle termínu a počtu nocí 40-60 zł/os/noc, min. 2 osoby. Snídaně 15 zł, oběd s desertem 25 zł, večeře 15 zł. Slevy pro děti i větší skupiny. Ceny jsou včetně povlečení a ručníků.
Adres: Penzion Teresa (penzión Tereza, Dom Wypoczynkowy Teresa), Teresa Sekuła, ul. Kazimierza Wielkiego 64, 33 383 Tylicz (Tylič) u města Krynica-Zdrój
Notatki: Fotografie: Robert Vystrčil (levneubytovani.net), 2012.
Aktualizacja: 1 września 2013
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

85 %Robert (11. 10. 2012, 12.47)
Użytkownik przebywał tu od 6 września 2012 do 9 września 2012.
Čisté a kvalitní ubytování. Z negativ by se dala asi zmínit varná konvice na pokoji, která byla s nekrytou topnou spirálou a zanešená vodním kamenem. Ale to je \"malá mucha\", varná konvice rozhodně nebývá běžným standardem. Velmi se nám líbily designové drobnosti v penzionu jako například konvička na čaj s logem ubytování. Pomáhá to navození příjemné atmosféry. Velmi dobré byly snídaně, byly bohaté, kromě neděle bylo podáváno čerstvé ranní pečivo a časté byly místní produkty - mně především chutnal velký kus domácího tvarohu a k tomu i dobrá marmeláda (možná též domácí). Snídaně se podávají mezi 8.30 a 9.30, večeře bývají již odpoledne (na to je třeba dát pozor, pokud plánujete pozdější návraty z túr, ale možná by se dalo s paní dohodnout).

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom Wypoczynkowy Teresa, Krynica-Zdrój - Tylicz
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...