– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Timea, Zuberzec

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

100 % (1)

Pensjonat Timea, Zuberzec

Pensjonat Timea [Powiększ - nowe okno]
40
Lokalizacja: V Zuberci - poslednej obci pod Roháčmi a významnom centre turistického ruchu. Západné Tatry - Roháče sú pokračovaním Vysokých Tatier s končiarmi nad 2.000 m, horskými plesami i vodopádmi. V Zuberci množstvo reštaurácií, dobré autobusové spojenie. Požičiavanie horských bicyklov 100 m. Lyžiarske vleky tiež len 100 m od penziónu.
Zakwaterowanie: Penzión s kapacitou 40 osôb v 11 izbách (2- až 3-lôžkových) a 2 apartmánoch. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a balkón. V každom apartmáne sú dve 2-posteľové izby. Jedáleň s kapacitou 45 miest (možné využiť i na rodinné a spoločenské akcie). Sauna. WiFi. Parkovanie priamo v areáli penziónu. Herňa s biliardom, herňa pre stolný tenis, stolný futbal, veľká trampolína.
Cena: Ceny sú vrátane polpenzie. Leto: 19 EUR/os/noc s polopenziou, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Zima: 23 EUR/os/noc s polopenziou, aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Silvester: 26 EUR/os/noc s polpenziou (silvestrovská večera slávnostná), min. 6 nocí. Zľavy pre deti. Zľava 15 % pre Meanderpark Oravice. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb. V cene je aj WiFi, biliard, stolný tenis.
Adres: Penzión Timea, Mária a Tomáš Šrobovci, Radová ulica 27, 027 32 Zuberec
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

100 % (28. 11. 2012, 19.19)
Użytkownik przebywał tu od 8 września 2012 do 15 września 2012.
S ubytovaním sme boli aj s manželkou nadmieru spokojní. Majitelia boli veľmi milí, nápomocní a ochotní so všetkým poradiť. Zariadenie a izby boli čisté, nové a vo veľmi dobrom stave. Domáca strava bola naozaj veľmi veľmi chutná. Jediným negatívom bolo počasie, ale aspoň je dôvod sa sem znova vrátiť, čo máme v pláne už v dohľadom čase. Ďakujeme. Jozef & Veronika

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Timea, Zuberzec
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...