– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Vasko, Żdiar

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Pensjonat Vasko [Powiększ - nowe okno]
35 0
Lokalizacja: V Ždiari vo výške 1.011 m, na hornom okraji dediny, priamo oproti Ždiarskej Vidly, v tichom prostredi pri lese. Blízko turistických chodníkov, MTB tras a lyžiarských vlekov (200 m). Autobusová zastávka Strednica 200 m.
Zakwaterowanie: Penzion s 2- a 3-lôžkovými izbami a 5-lôžkovým apartmánom. Izby aj apartmán majú vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha) a možnosť prístelkov, TV LCD, sú zariadené nábytkom z masivného dreva a s tradičným goralským dreveným stropom. Dostupnost chladicky, mikrovlnej rury a rýchlovarnej kanice. Spoločenská miestnosť (krb, TV+SAT). V celom penzióne je zákaz fajčenia. Možnosť raňajok aj polpenzie. Zahradny altanok. Parkovisko, biliard a WiFi - všetko zdarma!
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Leto aj zima (15.12.-15.3., 15.6.-15.9.): 15 EUR/os/noc (bežné ceny pre iných klientov 19 EUR/os/noc). Mimosezóna: 13 EUR/os/noc. Veľká noc: 20 EUR/os/noc (dieťa 4-12 rokov 16 EUR/noc), min. 3 noci. Silvester: 35 EUR/os/noc (dieťa 26 EUR/noc), min. 7 nocí. Domáce zviera 2,50 EUR/noc. Pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe doplatok 50 % za volné lôžko. Na týždňové pobyty dodatočná zľava 10 %. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc.
Adres: Pension Vasko (penzion Vasko), Daniel Bekeš, Ždiar 631, 059 55 Ždiar
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Vasko, Żdiar
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...