– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Pole biwakowe Pod sosną, Dzbel

?? %

Pole biwakowe Pod sosną (495 m), Dzbel

mob. +420 735 190 961 dzbel@modreslunce.cz
Pole biwakowe Pod sosną [Powiększ - nowe okno]
52 0
Lokalizacja: V zalesněném údolí západně od obce Dzbel na Prostějovsku, v pramenné oblasti říčky Nectavy, která dále po toku vytváří romantické Nectavské údolí. Autobusová zastávka Dzbel, Borová 800 m, vlaková zastávka Dzbel 1,4 km. Město Konice 6 km.
Zakwaterowanie: Turistická základna (chata se stanovým tábořištěm) s možností využití po celý rok. Zázemí bylo budováno desítky let za pomoci dobrovolníků, rodičů i dětí. Areálu do roku 2019 domininovala více jak stoletá borovice, z bezpočnostních důvodů musela být pokácena. Hlavní chata s vybavenou kuchyní (plynový sporák, kamna na dřevo, lednice) a velkou jídelnou s krbem (zázemí při nepříznivém počasí). V podkroví prostor pro spaní na matracích až pro 30 osob. Letní tábořiště s 22 podsadovými stany (bez matrací). V areálu jsou 2 suché záchody, v létě i splachovací záchody a vojenská sprcha s umývárnou. V chatě je elektřina. Pitná voda není k dospozici, nutné dovézt si vlastní.
Cena: Hlavní sezóna (měsíce 07-08): 1.800 Kč/základna/noc, jen 14-denní tábory. Vedlejší sezóna (měsíce 06, 09): 60 Kč/os/noc, min. 400 Kč/základna/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima (měsíce 10-05): 80 Kč/os/noc, min. 400 Kč/základna/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Pro pořádání větších akcí ceny smluvní. Připlácí se spotřebovaná elektrická energie.
Adres: Tábořiště Pod borovicí, Dzbel 129, 798 53 Dzbel. Provozovatel: Klub českých turistů (KČT), turistický oddíl Modré slunce, Olomouc. Kontaktní osoba: Ondřej Zelenák.
Aktualizacja:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pole biwakowe Pod sosną, Dzbel
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...