– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat Poddžbánský browar, Mutějovice

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %

Pensjonat Poddžbánský browar, Mutějovice

Pensjonat Poddžbánský browar [Powiększ - nowe okno]
25 19
Lokalizacja: U kostela v klidné vesničce Mutějovice, 12 km severně od Rakovníka, v areálu malého pivovaru. Autobusová zastávka je přímo před penzionem. Výlety do okolí: Rakovník (Pražská a Vysoká brána, Rabasova galerie, Okresní muzeum atd.), hrad Křivoklát, keltské opidium u města Nižbor, hrad Karlštejn, krasové jeskyně Koněprusy, hrad Žebrák, památník Lidice, Buštěhradská dráha, tvrz Kyšice, zříceniny hradů Týřov a Krakovec. Plavecký areál Rakovník 12 km, přírodní koupaliště Bucek (Bucký rybník) 12 km.
Zakwaterowanie: Penzion s kapacitou 25 lůžek v pokojích a apartmánech. Každý pokoj nebo apartmán má vlastní WC, sprchu a WiFi připojení. V penzionu je 5 pokojů (1x2, 4x3 lůžka), 2-pokojový apartmán (s 2- a 3-lůžkovým pokojem) a 3-pokojový apartmán (s 1-, 2- a 3-lůžkovým pokojem). Soukromé parkování zdarma v areálu penzionu (nutná rezervace). Restaurace v penzionu je z technických důvodů mimo provoz. Po předchozí domluvě možnost zakoupení místního piva vařeného tradičním způsobem. Možnost pořádání soukromých oslav, svatebních hostin a firemních večírků pro velké skupiny.
Cena: Celoročně: 2 a více osob na pokoji 325 Kč/os/noc, jen 1 osoba 390 Kč/noc, ceny platí i při ubytování jen na 1 noc. Při ubytování 4 a více osob na 7 a více nocí 300 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií).
Adres: Penzion Poddžbánský pivovar, Velká Strana 2, 270 07 Mutějovice. Kontaktní osoba: Julie Baerová.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat Poddžbánský browar, Mutějovice
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...