– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Pensjonat i klub jeździecki Prosper, Piliscsév

90 % (1)

Pensjonat i klub jeździecki Prosper (180 m), Piliscsév

mob. +36 703 384 250 (Nóra) +36 309 408 346 (Kristóf) panzio@prosperlk.hu
Pensjonat i klub jeździecki Prosper [Powiększ - nowe okno]
19 0
Lokalizacja: V krásném přírodním prostředí pod pohořím Piliš, na okraji vesničky Piliscsév [Piliščév] (slovensky Čív). Jen 600 m od vlakové zastávky na trati z Budapešti do Ostřihomi (časté spojení do obou blízkých historických měst). V okolí pěkné turistické stezky do skal, lesů a jeskyň v blízkých kopcích. Hraniční přechod na Slovensko 20 km (Ostřihom / Štúrovo).
Zakwaterowanie: Penzion s výhledem na pasoucí se koně a velkým jezdeckým areálem. V patře penzionu se nachází 6 pokojů pro hosty (2-lůžkových) a 2 apartmány (2-lůžkový + rodinný). Na každém pokoji je vlastní koupelna, TV, klimatizace, trezor i WiFi. Pokojům slouží dobře vybavená společná kuchyňka, apartmány mají vlastní. Velká společenská místnost (sál) s jídelnou (možnost konání firemních akcí). Možnost snídaní i zakoupení místních vín. Pobyt s malými zvířátky možný. Bezplatné parkoviště pro hosty. Povlečení i ručníky jsou v ceně.
Adres: Jezdecký klub a penzion Prosper (Prosper Lovasklub és Panzió), Vasút utca 20, 2519 Piliscsév, župa Komárom-Esztergom. Provozovatelé: Nóra Zajonskovsky a Kristóf Szotyori Nagy.
Notatki: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:
Video: Jezdecký areál Prosper s penzionem v krásném prostředí

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

90 % (13. 9. 2021, 10.57)
Użytkownik przebywał tu od 31 lipca 2021 do 2 sierpnia 2021.
Netradiční ubytování, kde vám pod pokojem spinkají koníci a z oken máte krásný rozhled na koňské cvičiště a okolní hory. Stáje nijak slyšet ani cítit nejsou. Docela často okolo projede vlak, ale trať je rekonstruovaná a nijak nás to nerušilo. Výhodu blízké vlakové zastávky můžete využít pro pohodlnou návštěvu Budapešti nebo Ostřihomi a pak se zase vrátit do klidného ubytování pod horami. Apartmán není velký, ale je velmi zdařile navržen a vejde se do něj i zařízená kuchyňka, a koupelna. Postel má kvalitní matraci. Jíst můžete u stolu v apartmánu nebo ve velkorysé jídelně hned před ním.
Pensjonat i klub jeździecki Prosper, Piliscsév [Powiększ - nowe okno] Pensjonat i klub jeździecki Prosper, Piliscsév [Powiększ - nowe okno] Pensjonat i klub jeździecki Prosper, Piliscsév [Powiększ - nowe okno] Pensjonat i klub jeździecki Prosper, Piliscsév [Powiększ - nowe okno]
Czystość90 %Personel90 %Otoczenie100 %Posiłki90 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Pensjonat i klub jeździecki Prosper, Piliscsév
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...