– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Dom Rzeźbiarza, Białoberezka

80 % (1)
mob. +380 668 911 607, +380 967 526 208 mpylypyuk@mail.ru
Dom Rzeźbiarza [Powiększ - nowe okno]
0
Lokalizacja: V malé vesničce Biloberizka ve folklórně zajímavém údolí Čeremoše, v Pokutsko-Bukovinských Karpatech, kilometry daleko od jiných možností ubytování. Nedaleko se nachází autobusová zastávka u obce Petraši (linka Černivci-Putyla, potřeba přejít můstek na druhou stranu řeky). Obchod je v sousedství, nejbližší hospůdka 7 km. V okolí široké množství turistických výletů, přímo od chaty je možný výstup na skálu Pysanyj kamiň.
Zakwaterowanie: Rekreační areál s několika pokoji ve dvou budovách. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, některé ji mají pro pár pokojů sdílenou. Upravovaná zahrada s altánky a houpačkou. WiFi připojení v celém areálu. Možný pronájem i samostatného domu Eko 2 (2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, kuchyně, terasa), případně i chat našich známých v okolí.
Cena: Celoročně: pokoj Standard (2 osoby) 290 UAH/pokoj/noc, vylepšený pokoj (2-lůžkový) 340 UAH/pokoj/noc, pokoj se 2 místnostmi (3-lůžkový) 400 UAH/pokoj/noc, pokoj Lux s terasou (4 osoby) 590 UAH/pokoj/noc, chata Eko 2 (4-6 osob) 990 UAH/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení i energií).
Adres: Khata rizbyara (Садиба Хата Різьбяра, Chata rizbjara), obec Biloberizka, okres Verchovyna, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina. Kontaktní osoba: Mychajlo Pylypjuk (Михайло Пилипюк).
Notatki: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný. Płatna reklama.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

80 % (25. 6. 2018, 14.48)
Użytkownik przebywał tu od 9 maja 2018 do 12 maja 2018.
Ubytování se mi těžko hodnotí. Je vidět, že majitelé mají k jejich areálu velký vztah, snaží se a vše vybudovat bylo určitě náročné. Odpustit musíte kývající se umyvadlo, neesteticky vedenou kabeláž i nedostatek skříní. Trochu mi v místě chyběl sochařský duch, těšil jsem se na uměleckou atmosféru místa. Příjezdové cesty jsou velmi špatné z obou stran, ale přesto jsme to běžným autem zvládli. Pro výlety však doporučuji používat veřejnou dopravu (autobusy staví blízko, za řekou), případně si můžete domluvit exkurze přímo u majitelů. V areálu domu je místo pro pohodlné parkování jen 2 aut, další vozidla už blokují výjezd těm předchozím. Ocenit musím výborné snídaně, domácí a o několika chodech. Parádně vás nastartují na celodenní výlety.
Stosunek jakości do ceny80 %Czystość80 %Personel80 %Otoczenie90 %Posiłki90 %

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Dom Rzeźbiarza, Białoberezka
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...