– dobre zakwaterowanie w przystępnych cenach –
Język:

Ośrodek wypoczynkowy Kovo, Kostelec nad Vltavou - Sobědraž

Uwaga: ogłoszenie nie jest aktywne aktywne! To zapis w archiwum.

Ogłoszenie pozostało tutaj z powodów historycznych. Wszelkie informacje w nim były aktualne na dzień ostatniej aktualizacji (zobacz poniżej).

?? %
Ośrodek wypoczynkowy Kovo
144 10
Lokalizacja: V jižních Čechách, poblíž obcí Sobědraž a Kostelec nad Vltavou. Pokud pojedete z Prahy, odbočte na křižovatce Lety směrem na Orlík a jeďte do Kostelce nad Vltavou a dále směrem na Milevsko. Po 1,5 km odbočte na Sobědraže, kterou projedete. U hájovny vpravo do lesa, cestou 3 km. U dřevěné budky s šipkou Kovo doleva a po cestě další 2 km až k Orlíku (areál po pravé straně). Pod hotelovou budovou je parkoviště pro auta, otočí se zde i autobusy.
Zakwaterowanie: Rekreační středisko s hotelovou budovou a sruby. Sruby jsou 6-lůžkové (celkem 144 lůžek), se společným sociálním zázemím. Na vyžádání je možno do srubu zřídit i nájezd pro vozíčkáře. Možno přikoupit plnou penzi nebo polopenzi. Během celého dne i večera funguje bar se základními druhy potravin a nápojů, k dispozici je také kulečník a stolní fotbálek. Provoz rekreačního areálu je od 01.05. do 30.09.
Cena: Sruby: po celou sezónu 150 Kč/os/noc při ubytování 2 a více osob ve srubu na 3 a více nocí. V případě neúplného zaplnění srubu (tj. jen 2-5 osob) je soukromí zaručeno jen v případě volných míst v jiných srubech pro ostatní zájemce, jinak by bylo nutné uhradit i neobsazená lůžka. Cena je konečná (obsahuje povlečení i rekreační poplatek).
Adres: Rekreační středisko Kovo (RS Kovo), Iveta Lippertová, osada Husárna u Sobědraže, Sobědraž, 398 58 Kostelec nad Vltavou
Notatki: Prezentace byla přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci. Středisko se nově jmenuje Husárna Sobědraž.
Aktualizacja:
Poleć to zakwaterowanie:

Opinie klientów o zakwaterowaniu

Czy masz jakieś doświadczenie z tym zakwaterowaniem?
Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.

Twoja opinia będzie bardzo pomocna dla wielu innych ludzi!

Przed włożeniem recenzję musisz się zalogować.

Nie ma recenzję tego miejsca zakwaterowania.

Lokalizacja zakwaterowania

Noclegi na mapie

Przełącz mapę: OpenStreetMap | Google + StreetView
Ładowanie mapy...
Ładowanie mapy...
Z:   Do: Ośrodek wypoczynkowy Kovo, Kostelec nad Vltavou - Sobědraž
Uwzględnij drogi płatne: tak nie
Ładowanie Street View...